Jump to content

One Piece bu saatten sonra başlanır mı ?

ardhy

Önerilen İletiler

ben en son izleyemem uğraşamam diye düşünürken 600'lü bölümlerdeydi one piece

şimdi ise daha da uzaklaştı

ben şahsen izlediğim anime miktarından dolayı bu noktada artık 24 bölümlük bir animede bile aynı karakterlerden sıkılıyorum. dolayısıyla yüzlerce bölümlük bir animeyi hayatta izleyemem. narutoyu bile zor bitirmiştim zamanında. kaldı ki o yıllar önceydi ve o zamanlar hala tahammülüm vardı. artık bu noktada beğeni tahammül sınırları daha da daraldı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 44
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

reis ben 723.bölümdeyim ve her bölümü harika karakterlerin geçmişlerini felan güzelce anlaltıyorlar teması zaten güzel başla aga başla ben sırf zoro için izledim animeyi ondan sonra tüm karakterleri s

İzle hem yeni bölüm gelmesini beklemek zorunda değilisin :D

Başlamak için daha iyi bir zaman olamazdı bence hemen şimdi başlamalısın . atlayarak gitmeni önermem çünkü her şey birbiriyle bağlantılı 100. bölümde işlenen bir konu 600. bölümde karşına çıkabiliyor.

Posted Images

ardhy, 14 saat önce tarihinde yazdı:

One Piece izlemeyi çok istiyorum, korsan temasını ve animeleri çok sevdiğimden bu yapımı izlemek olmazsa olmaz gibi geliyor ama bölüm sayısından dolayı haliyle korkuyorum başlamaya. ne dersiniz bu saatten sonra başlanır mı , en kısa nasıl izlenir, mangasını okusam güncele daha hızlı yetişebilir miyim yoksa animesini mi önerirsiniz? lütfen cevaplarsanız sevinirim

Başlanmaz One Piece ilk başladığımda 700 lerdeydi   , günde 80 bölüm izlediğim oluyordu taa ki 500 lere kadar ondan sonra bi fight oluyor 20 bölüm sürüyo evet şaka gibi ama  Luffy'nin bi fightı ortalama 20 bölüm sürüyo böyle bir şey olabilri mi oluyor açıkçası şuan güncel takip ediyorum kaçıncı bölümde olduğumu bile bilmiyorum 10 bölüm mü izleyecem 964 yayındaysa 954 den başlıyorum zaten ilk 7 dakika özet öncesini anlatıyor hiç bi heyecanı yok :) hevesin kursağında kalır ha illa seviyosan bu temada bi anime büyük savaş  bölümleri var bütün korsan kralı deniz amiralı felan savaşıyor oradan sonra bırak izlemeyi :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardhy, 15 saat önce tarihinde yazdı:

One Piece izlemeyi çok istiyorum, korsan temasını ve animeleri çok sevdiğimden bu yapımı izlemek olmazsa olmaz gibi geliyor ama bölüm sayısından dolayı haliyle korkuyorum başlamaya. ne dersiniz bu saatten sonra başlanır mı , en kısa nasıl izlenir, mangasını okusam güncele daha hızlı yetişebilir miyim yoksa animesini mi önerirsiniz? lütfen cevaplarsanız sevinirim

reis ben 723.bölümdeyim ve her bölümü harika karakterlerin geçmişlerini felan güzelce anlaltıyorlar teması zaten güzel başla aga başla ben sırf zoro için izledim animeyi ondan sonra tüm karakterleri sevmeye başladım müq anime :S

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

East Blue Saga-Marineford kısmı takip edilebilecek en zevkli, heyecanlı hoş şonen serilerinden denilebilir.  Özellikle East Blue Saga- Thriller Bark kısmına kadar(yaklaşık 400'lere kadar yani) animede güzel işliyorlar. 

Ancak zaman atlaması sonrası hem anime, hem manga epey bir düşüş yaşıyor. Eski atmosferini kaybediyor, karakterler bayağılaşıp tiplemeye dönüyor, bir ton retcon yiyor, manga çizimleri- panellemeler özellikle Tüm Kek'den sonra kötüleşiyor.

Ancak bahsettiğim kısımlar gerçekten külliyat için özel, benim hala açıp açıp izlediğim sahneler mevcut. Gerçi mangasını da hala güncel takip ediyorum spoilerlar dahil. Ancak dediğim gibi durum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardhy, 23.03.2021 - 10:03 tarihinde yazdı:

One piece izlemeyi istiyorsan izle bak ben 23 yaşıma gelmişim animelerden manimelerden hepsinden bıktım tükendim bi tek one peice i takip ediyorum konusu hikayesi müthiş bir şey sadece korsanlık değil

D nin iradesi Raftel Joyboy gibi onlarca büyük hikaye varken izlememek ayıp oluyor direk şu saaten sonra başlanır mı başlanır en kısa nasıl izlenir fiileri atlayabilirsin çok gereksiz mangasını okusan günde 25 bölüm okusan 1 ayda falan yetişiyorsun animesini izlerse 2.5 ayda falan yetişirsin hangisini önerirsin dersen mangasını öneririm çünkü animede 20 dakikaya tamamlamak için elinden geleni yapıyorlar hikayede hiç olmayan saçma sapan olayları gaza gelelim diye koyuyorlar manga candır o yüzden hemde olaylar daha hızlı falan gelişiyor iyi günler

One piece hakkında tartışmak teori üretmek bana sormak istediğin veya diğer animeler hakkında veyahut benle normal şekilde konuşmak istersen discord nickname:Utku#9033

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Euphyia, 18 saat önce tarihinde yazdı:

Başlanmaz One Piece ilk başladığımda 700 lerdeydi   , günde 80 bölüm izlediğim oluyordu taa ki 500 lere kadar ondan sonra bi fight oluyor 20 bölüm sürüyo evet şaka gibi ama  Luffy'nin bi fightı ortalama 20 bölüm sürüyo böyle bir şey olabilri mi oluyor açıkçası şuan güncel takip ediyorum kaçıncı bölümde olduğumu bile bilmiyorum 10 bölüm mü izleyecem 964 yayındaysa 954 den başlıyorum zaten ilk 7 dakika özet öncesini anlatıyor hiç bi heyecanı yok :) hevesin kursağında kalır ha illa seviyosan bu temada bi anime büyük savaş  bölümleri var bütün korsan kralı deniz amiralı felan savaşıyor oradan sonra bırak izlemeyi :)

vay kanka sen bitmişin whitebeardı korsanlar kralı mı sandın sen wb korsanlar kralı falan değildi normal bir younkoydu animesi ara sıra saçmalıyor ama mangadan takip etmek candır mangası müthiş 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

En kısa derken? Bu saatten sonra derken? falan diyip aşırı fanboy modunu açasım geldi. Bence uzunluğundan niye korkuyorsun ki? İster 1 ay sürsün ister daha uzun önemli olan zevk alman. Sürekli başka anime izleyeceğine sürekli başka one piece arc'ı izlemiş olucaksın ona takılma bence hemen izlemeye başla. Ben 3 defa izledim ve daha da izlerim yani.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dostum bence çok daha iyi olur çünkü bölüm sıkıntın olmaz. Ben kendimden örnek vereyim ben başladığımda yaklaşık 3 ila 5 hafta arasında bitirmiştim en başta çok bölüm var diye başlamak istemedim daha doğrusu tereddüt ettim ama başladıktan bir süre sonra sadece 300 bölüm kaldı sadece 200 bölüm kaldı diye üzülmeye başlamıştım animede güncele gelince mangasına başladım ki yaklaşık ilk 400-500 bölüm rekli mangası da var yani bence seni sararsa o 1000 ( normal izlersen sen güncele gelene kadar 1000 olur ) bölüm tereddüt değil resmen azim olur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.