Jump to content

One Piece bu saatten sonra başlanır mı ?

ardhy

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 44
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

reis ben 723.bölümdeyim ve her bölümü harika karakterlerin geçmişlerini felan güzelce anlaltıyorlar teması zaten güzel başla aga başla ben sırf zoro için izledim animeyi ondan sonra tüm karakterleri s

İzle hem yeni bölüm gelmesini beklemek zorunda değilisin :D

Başlamak için daha iyi bir zaman olamazdı bence hemen şimdi başlamalısın . atlayarak gitmeni önermem çünkü her şey birbiriyle bağlantılı 100. bölümde işlenen bir konu 600. bölümde karşına çıkabiliyor.

Posted Images

• 2 ay sonra...

Bence kesinlikle izle, bölüm sayısı bence gözünü korkutmasın çünkü arc arc izleyerek çok keyif alabilirsin. Böyle yeni bölüm veya mevcut arc'ın bitmesini beklemek gibi bir derdinde uzunca bir süre olmaz. Serinin başındaki çizimler pek hoşuma gitmemişti o yüzden serinin başını mangadan okumuştum ben eğer sıkılırsan öyle de yapabilirsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Bazen bölümleri uzatıp insanın canını sıkabiliyor ama genel olarak baktığında güzel izlemesi oluyor. Tavsiye ederim izlemeni. Başlarda iyi de ilerliyor hatta ama bana Marineford'dan sonrası fazla uzatılmaya başlandığı hissiyatı veriyor bölümlerde ki sahneler için. Yine de güzel :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.