Jump to content

Dontachi Aranıza Katıldı :D

Dontachi

Önerilen İletiler

Herkese merhabalar :D İsmim Taha 15 yaşında sınavlara hazırlanan lise öğrencisiyim. 1 senedir anime izliyorum ve yeri geliyor hayat felsefem bile diyebiliyorum bazen güldürüyor bazen eğitiyor bazende ders veriyor bu yüzden işleyişlerini çok seviyorum. Favori animelerim var ama içlerinden birtanesini seç derseniz kesinlikle #1 Naruto koyarım zaten kendisinide yeni bitirdim sayılır kesinlikle çok güzeldir sizlerle tanışıp çeşitli konular hakkında fikir alışverişi,sohbet ve muhabbet etmeyide isterim.:confused-onion-head-emoticon: İyi Akşamlar :super-onion-head-emoticon:

Spoiler

giphy.gif

Düzenlenme: Dontachi tarafından
Gifi spoiler içerisine almak
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dontachi, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Herkese merhabalar :D İsmim Taha 15 yaşında sınavlara hazırlanan lise öğrencisiyim. 1 senedir anime izliyorum ve yeri geliyor hayat felsefem bile diyebiliyorum bazen güldürüyor bazen eğitiyor bazende ders veriyor bu yüzden işleyişlerini çok seviyorum. Favori animelerim var ama içlerinden birtanesini seç derseniz kesinlikle #1 Naruto koyarım zaten kendisinide yeni bitirdim sayılır kesinlikle çok güzeldir sizlerle tanışıp çeşitli konular hakkında fikir alışverişi,sohbet ve muhabbet etmeyide isterim.:confused-onion-head-emoticon: İyi Akşamlar :super-onion-head-emoticon:

Hoş geldin Taha, muhabbet etmek istersen seni mekanımıza bekleriz. :)

Birde şöyle uyarayım, resim/gif/videoları spoiler içerisinde paylaşman gerekiyor. :) Mesajını düzenleyip spoiler içine alabilirsin. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 35 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Taha, muhabbet etmek istersen seni mekanımıza bekleriz. :)

Birde şöyle uyarayım, resim/gif/videoları spoiler içerisinde paylaşman gerekiyor. :) Mesajını düzenleyip spoiler içine alabilirsin. :)

çok teşekkür ederim. Uyarınıda hemen dikkate alıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dontachi, 2 saat önce tarihinde yazdı:

İçeriği Görüntüle

giphy.gif

Hoş geldin Taha, ben de 17 yaşındayım. Mekanın linkini bırakmışlar sohbet etmek istersen bekleriz. :cute1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.