Jump to content

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar adım eyüp anime izlemeye yeni başladım sayılır , anime önermek ya da sohbet etmek isteyen olursa tanışmaktan çok mutlu olurum 

Merhaba Eyüp ben Emre bunlar benim en sevdiğim animeler  Re:Zero, Darling in the FranXX, Sword Art Online, ecchi seviyorum dersen High School DxD ve Shinmai Maou no Testament izleyebilirsin. Daha var istersen onları da yazarım konuşmak istersen discord da verebilirim

yup, 13 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba arkadaşlar adım eyüp anime izlemeye yeni başladım sayılır , anime önermek ya da sohbet etmek isteyen olursa tanışmaktan çok mutlu olurum 

Hoş geldin Eyüp, muhabbet etmek istersen mekanımıza bekleriz. :)

REAnime, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba Eyüp ben Emre bunlar benim en sevdiğim animeler  Re:Zero, Darling in the FranXX, Sword Art Online, ecchi seviyorum dersen High School DxD ve Shinmai Maou no Testament izleyebilirsin. Daha var istersen onları da yazarım konuşmak istersen discord da verebilirim

Olur tabi ki anime önerisi almak hoşuma gider yazdığın animelere de bakıcam bu arada

syncdes, 32 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba, hoş geldin Eyüp. Animeler insana değişik bir mutluluk veriyor umarım hayatının bir köşesinde hep devam edersin izlemeye. Ayrıyeten iyi forumlar dilerim. 

Kesinlikle katılıyorum keşke daha önce keşfetseymişim 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.