Jump to content

Aranıza Yeni Katıldım

Kane_Freeman

Önerilen İletiler

Merhabalar, yıllardır bu siteden anime izlememe ve forumları okumama rağmen bu nezih ortama henüz katılmış bulunmaktayım. Yaşım 19. İlgi alanlarım tarih, felsefe, siyaset, bilgisayar oyunları ve rol yapma... Özellikle oyunların içinde geçen (Sword Art Online, No Game No Life, Konosuba vb.) animelere ilgim olsa da yalan söylemeyeceğim ecchi ve harem animelerine de ilgi duyuyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba hoş geldin o halde. Ben de 25 yaşındayım. Biyomedikal mühendisiyim ama bir yandan da öğretmenlik okuyorum. Ortam çok güzeldir zaten takip de ediyormuşsun. Umarım iyi vakit geçirirsin. Ben de bu aralar SAO izliyorum. Biraz ara verdim ama devam edeceğim. Bir de muhabbet yeri var onu alıntılarlar buraya, oraya da uğrarsın. İyi forumlar tekrar. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba hoş geldin o halde. Ben de 25 yaşındayım. Biyomedikal mühendisiyim ama bir yandan da öğretmenlik okuyorum. Ortam çok güzeldir zaten takip de ediyormuşsun. Umarım iyi vakit geçirirsin. Ben de bu aralar SAO izliyorum. Biraz ara verdim ama devam edeceğim. Bir de muhabbet yeri var onu alıntılarlar buraya, oraya da uğrarsın. İyi forumlar tekrar. 

Hoşbuldum ve tanıştığıma memnun oldum. Bu arada bende Finans ve Bankacılık okuyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kane_Freeman, 24.03.2021 - 18:11 tarihinde yazdı:

Merhabalar, yıllardır bu siteden anime izlememe ve forumları okumama rağmen bu nezih ortama henüz katılmış bulunmaktayım. Yaşım 19. İlgi alanlarım tarih, felsefe, siyaset, bilgisayar oyunları ve rol yapma... Özellikle oyunların içinde geçen (Sword Art Online, No Game No Life, Konosuba vb.) animelere ilgim olsa da yalan söylemeyeceğim ecchi ve harem animelerine de ilgi duyuyorum.

Merhaba ben de yeni katıldım benim de yaşım 19 ve animeci arkadaş istiyorum hiç animeci arkadaşım yok... Ben de daha çok shounen, tarih ve felsefe animeleri seviyorum... Bu arada iyi forumlar...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 31.03.2021 - 23:47 tarihinde yazdı:

Hoş geldin Kane-san

Forumda iyi eğlenceler:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Hoş buldum. Size de iyi eğlenceler 

Baykus, 01.04.2021 - 01:26 tarihinde yazdı:

Merhaba ben de yeni katıldım benim de yaşım 19 ve animeci arkadaş istiyorum hiç animeci arkadaşım yok... Ben de daha çok shounen, tarih ve felsefe animeleri seviyorum... Bu arada iyi forumlar...

Bende animeci arkadaş arıyordum. İyi denk geldik. Discord'un veya Steam'in var mı?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kane_Freeman, 23 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş buldum. Size de iyi eğlenceler 

Bende animeci arkadaş arıyordum. İyi denk geldik. Discord'un veya Steam'in var mı?

Yok maalesef sadece insta hesabım var istersen özelden insta kullanıcı adımı atabilirimm

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.