Jump to content

selamlarr

miyamuraiz

Önerilen İletiler

Selamlar. İlk defa bir foruma üye oldum o yüzden biraz karışık geliyor ama halletmeye çalışıyorum^^. Sınava hazırlanıyorum ama onun dışında kendi çapımda anime çizimleri yapmayı çok seviyorum. Anime konusundaki bilgim henüz fazla geniş değil eğer güzel bilim kurgu animesiyeleriniz varsa söylerseniz hoş olur. ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

miyamuraiz, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamlar. İlk defa bir foruma üye oldum o yüzden biraz karışık geliyor ama halletmeye çalışıyorum^^. Sınava hazırlanıyorum ama onun dışında kendi çapımda anime çizimleri yapmayı çok seviyorum. Anime konusundaki bilgim henüz fazla geniş değil eğer güzel bilim kurgu animesiyeleriniz varsa söylerseniz hoş olur. ^^

Selam. :) Forumla ilgili herhangi bir sorun yaşarsan veya bir şeyleri anlamazsan bana veya arkadaşlara sorabilirsin, ister mekanda sor istersen özelden de yazabilirsin. :) Demek sen de üniversite sınavı mağdurlarındansın. :) Ara ara öneri alırsın biz de istediğine göre öneri veririz. :) Mekanı biliyorsun zaten. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam. :) Forumla ilgili herhangi bir sorun yaşarsan veya bir şeyleri anlamazsan bana veya arkadaşlara sorabilirsin, ister mekanda sor istersen özelden de yazabilirsin. :) Demek sen de üniversite sınavı mağdurlarındansın. :) Ara ara öneri alırsın biz de istediğine göre öneri veririz. :) Mekanı biliyorsun zaten. :D 

Hahahah malesef öyleyim. Teşekkür ederim tekrardan ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

miyamuraiz, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin. Bilim kurgu pek izlemedim sanırım ama güzel bir şeyler bulursam yazarım. ^^ Mekanın yerini biliyorsun sanırım, genelde orada takılıyorum bende orada iyice tanışabiliriz. :cute1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar hoş geldin @miyamuraiz forumda keyifli vakitler geçirmen dileğiyle...

Anime istek ve önerileri için farklı bir konu başlığı mevcut orada istediğin kadar öneride bulunup öneri alabilirsin.

Bilim-Kurgu olarak Steins:Gate serisini ben de izleyeceğim için önerebilirim. Eskilerden belki ismini duymuşsundur ancak Fullmetal Alchemist Brotherhood ve Ghost in the shell:SAC  bilim kurgunun en güzel örnekleridir şiddetle tavsiye ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.