Jump to content

Soru-Cevap başlığı açmak için yapmamız gerekenler

Recommended Posts

Soru - Cevap konusu açmak istiyorum fakat yapamıyorum. Yeni üyeyim kural ihlali yapmamak için de başka konu başlığı altında soru sormamam gerekiyor.  O halde ben dahil bunu yapamayan kişilere yardım amaçlı ne yapmamız gerektiğini söylerseniz mutlu olurum

Saygılar...

image.png.450b39096f776fd61fd0a4dc17524c75.png

Bu png'de de gördüğünüz gibi bütün konulara ulaşabiliyorum fakat ulaşamadığım tek yer malum soluk renkli Soru - Cevap kısmı

ben de aynı sorunu yaşayıp soru cevapa konu açamadığım için başka bir başlığa açmıştım, yetkili biri soru cevap kısmına almış konumu fakat bu sefer de kendi konuma cevap yazamadım. ben de anlamadım cidden bu olayı biri cevaplarsa çok güzel olurdu.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Grompartos
      Selam sitede dolaşırken canım sıkıldı ve bu konuyu açtım neyse.
      Kurallar:
      -Anime isimi yazmak yok yani 5 kelime ile örneğin ore dake haireru kakushi dungeon falan yazmak yok.
      -5 kelime ile anlattıktan sonra sakın anime ismi yazmayın ona topluluk karar verecek.
      -Hiç bilinmeyen ya da çıkmayan animeleri anlatmayın.
      Bu kadar cevaplarınızı bekliyorum.

• By LieWish
      Sanırım bu aslında bir soru olduğu için burayı kullanmalıyım. pek kullanılan bir yer değilmiş.
      Her neyse, sorum garip olsa da başlıktaki gibi şu, "Nasıl Anime İzleyebiliyorsunuz?" site, internet falan sormuyorum. Ben aslında yaklaşık 3 yıldır seri bitiremeyen bir insanım. artık 20 dakikacık bölümler bile artık izlemesi zor geliyor. yaptığınız bir şey var mı izleyebilmek için? ya da bunu daha önce yaşamış çözmüş olan?

• By edizberkserbest
      Level sistemi nasıl ilerliyor
      Level sistemi nasıl ilerliyor anlatabilirmisiniz bilen varsa ?
    • By Pucby
      Sanırım biraz konu dışı ama olsun :D 

''Tekrar Tekrar İzleyebilirim!'' dediğiniz Animeler hangileri?
    • By Kaxell
      Sıfırdan Başlayanlar İçin Manga Akademisi: Bölüm 1 (8.52 Mb)
      İndirme Linki
      /Alternatif: TIKLA
      Sıfırdan Başlayanlar için Manga Akademisi:  Bölüm 2  (7.20 Mb)
      İndirme Linki 

/Alternatif: TIKLA

DUYURU:
      Bu konuda sadece  sorularınız yer alacaktır. Ben ya da DHspark arkadaşım en kısa sürede sorularınızı cevaplandıracağız.  

Manga akademisi, her ay turkanime.tv e-dergi ile çıkacaktır. Çıktıktan bir hafta sonra, bu konuda indirme linkini bulabilirsiniz. 
       "Manga Akademisi 2. Bölüm" türkanime.tv dergisinde Temmuz sayısında yer alıyor! Eğer dergi ile beraber okumak isterseniz  BURAYI TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz. (sayfa 94-151 arası)

Lütfen ILK yorumu okumadan cevap yazmayınız.

Eğer çeviri işinize yaradıysa "Beğen" butonuna tıklamanız motivasyonu arttıracaktır. :)

+Ekstra: Sevgili Zeynep Ablam 4 tane birbirinden güzel imza yapmış, aynı şekilde dgraymantr arkadaşımdan bir tane imza istemiştim, beş imzayı da sizlerle paylaşmak istedik. Hazırlayanlara teşekkür ederiz. 

Papillon:

dgraymantr

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.