Jump to content

Hiç konsere gittiniz mi

pambuk

Önerilen İletiler

Evimizin bir altında yer alan caddeye bir dershanenin açılışı için ücretsiz konser vermek üzere Haluk Levent gelmişti. Caddeye bağlı 5 yol kapatılmıştı. Evin önündeki yokuştan inmeye bile gerek kalmadan kendisini görebiliyorduk. Yine de inmiştim ve kendisini en önden izleme fırsatım olmuştu. En önden izlemenin verdiği keyifle epey bi' çoşkuluydu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

entenol, 26.03.2021 - 14:30 tarihinde yazdı:

Okul aracılığıyla Kolpa konserine gitmiştik. Grubu daha öncesinden dinlemememe rağmen güzeldi. Hoş bir ortamı var.

o hengi okul bende istiyom :on-jail-crazy-rabbit-emoticon:

balikreis, 26.03.2021 - 13:18 tarihinde yazdı:

Beğendiğin bir grubun veya şarkıcının performansını canlı dinlemek çok güzel bir his. Telefondan veya radyodan dinleme, canlı performansın yanından bile geçemez resmen kalp atışlarını hızlandırıyo ve seninle aynı şarkı zevkine sahip insanlarla bir araya gelmiş oluyorsun kesinlikle yasanmasi gereken bi olay reis

yaş sınırı :woa-onion-head-emoticon: inşallah tekrar gelirler 

naylonvelet, 27.03.2021 - 12:27 tarihinde yazdı:

Evimizin bir altında yer alan caddeye bir dershanenin açılışı için ücretsiz konser vermek üzere Haluk Levent gelmişti. Caddeye bağlı 5 yol kapatılmıştı. Evin önündeki yokuştan inmeye bile gerek kalmadan kendisini görebiliyorduk. Yine de inmiştim ve kendisini en önden izleme fırsatım olmuştu. En önden izlemenin verdiği keyifle epey bi' çoşkuluydu.

çok şanslıymışsın agam :cool-onion-head-emoticon:

Xlambo69, 17 saat önce tarihinde yazdı:

Ben sago konserine gitmiştim ama eskisi gibi rap dinlemiyorum artık şarkılarını bile neredeyse unuttum

kaç yılıydı (hamsi )

yushaozdemir, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Linkin park konserine gitmek çok istiyordum, Chester intihar etti. :D

90larda yaşasaydım aynı şeyleri dead için söylerdim :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.