Jump to content

Hiç konsere gittiniz mi

pambuk

Önerilen İletiler

• pambuk başlığı Hiç konsere gittiniz mi olarak değiştirdi

Normal bir ortam işte. Genelde herkes güzelce giyinip gidiyor 2 3 saat ayakta dikilip şarkı dinliyorsun, bağırıp çığırıyorsun, gruba veya şarkıcıya eşlik ediyorsun başka bir espirisi yok. Bana kalırsa en zevkli kısmı şarkıcının dinleyiciyle etkileşime girdiği kısımlar ve şovlar, onun harici genel olarak stüdyo kaydı konserden daha güzel bir iş oluyor. Konserin eğlencesi samimiliği ve eşssizliği ordaki ses bir daha başka bir yerde çıkmaz çünkü, her konser o güne özel oluyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kiestryss, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Ailemle 2016'da maNga konserine gitmiştik, 2020 yılı içindede kasım ayında da vardı bu konser gittiklerimden. 

2 konserde manganınmıydı içerik olarak benzemesede elektro gitar , bas gitar falan ortak çalgılar ortam nasıldı

DarknesUnleashed, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Normal bir ortam işte. Genelde herkes güzelce giyinip gidiyor 2 3 saat ayakta dikilip şarkı dinliyorsun, bağırıp çığırıyorsun, gruba veya şarkıcıya eşlik ediyorsun başka bir espirisi yok. Bana kalırsa en zevkli kısmı şarkıcının dinleyiciyle etkileşime girdiği kısımlar ve şovlar, onun harici genel olarak stüdyo kaydı konserden daha güzel bir iş oluyor. Konserin eğlencesi samimiliği ve eşssizliği ordaki ses bir daha başka bir yerde çıkmaz çünkü, her konser o güne özel oluyor.

Gurubun hayran kitleside küçük ondan dolayı etkileşimde fazla olurdu ( spotifyda çok dinlenen şarkısı bir buçuk milyon dinlenmiş)  diye düşünüyordum , youtubeden konser kaydı izlemeye devam :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayatım boyunca "sırf gitmek için bir konsere gitmeyeceğim, sevdiğim bir grubun gelmesini bekleyeceğim" demiştim, öyle de oldu. Öyle de yapmanızı öneririm çünkü diğer türlü pek bir anlamı kalmaz zaten. 2017'de Anathema istanbul konserine gitmiştim. Eğer gerçekten sevdiğin ve beklediğin bir grupsa o his anlatılamaz oluyor. Konser ortamındaki şarkılar stüdyo versiyonundan çok daha farklı, adı üzerinde "canlı", epik oluyor. Bir insanın çok severek dinlediği bir sanatçı varsa konserine gitmesini öneririm zira ben hala o anı dün gibi hatırlıyorum. 2020'de de Pilli Bebek konserine gidecektim ama şehit haberleri vardı ve ortalık karışıktı, iptal oldu. Sonra korona yayıldı ve tamamen iptal oldu. Virüsün bitmesini bekliyorum bir daha gidebilmek için.
Biraz da kişiliğine bağlı sevip sevmeyeceğin (belki kalabalık alanları, gürültüyü sevmiyorsundur, olabilir) çünkü benim için mükemmel bir ortamdı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DarknesUnleashed, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Gidebiliyorsan gitmeni öneririm en azından bir iki kere yaşaman eğlenceli olur ama gözünde büyümesini istemem sadece. Konserin en güzel kısmı etkileşim ve canlı canlıya dinleyip sanatçıyla göz göze gelebilmek bence.

Ah keşke gidebilsem konser kadıköy sahnede parayı hallederim akrabalarımız var onlardada kalırımda yaş sınırı herşeyi bitiriyor :wait-onion-head-emoticon:

issei_kunn, 10 saat önce tarihinde yazdı:

manga konserine gitmiştim kız arkadaşımla ilginç'di yaşanması gereken bişey mi pek sanmam 

Onuda hiç düşünmedim asdfs , gidsem kimle gideceğim:confused-onion-head-emoticon:

methmoiselle, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Hayatım boyunca "sırf gitmek için bir konsere gitmeyeceğim, sevdiğim bir grubun gelmesini bekleyeceğim" demiştim, öyle de oldu. Öyle de yapmanızı öneririm çünkü diğer türlü pek bir anlamı kalmaz zaten. 2017'de Anathema istanbul konserine gitmiştim. Eğer gerçekten sevdiğin ve beklediğin bir grupsa o his anlatılamaz oluyor. Konser ortamındaki şarkılar stüdyo versiyonundan çok daha farklı, adı üzerinde "canlı", epik oluyor. Bir insanın çok severek dinlediği bir sanatçı varsa konserine gitmesini öneririm zira ben hala o anı dün gibi hatırlıyorum. 2020'de de Pilli Bebek konserine gidecektim ama şehit haberleri vardı ve ortalık karışıktı, iptal oldu. Sonra korona yayıldı ve tamamen iptal oldu. Virüsün bitmesini bekliyorum bir daha gidebilmek için.
Biraz da kişiliğine bağlı sevip sevmeyeceğin (belki kalabalık alanları, gürültüyü sevmiyorsundur, olabilir) çünkü benim için mükemmel bir ortamdı.

Anathema her ne kadar lost controle falan dinlensede underretard kalıyor . Bu gurupda öyle en çok dinlenen şarkıları bi buçuk milyon civarı gerçi her ne kadar yeni desemde 2011de kuruldu çok aktif olmadılar ama o yüzden kalabalık olmayabilirdi herkese hitap etmiyor sana hitap eder büyük ihtimalle

Spoiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beğendiğin bir grubun veya şarkıcının performansını canlı dinlemek çok güzel bir his. Telefondan veya radyodan dinleme, canlı performansın yanından bile geçemez resmen kalp atışlarını hızlandırıyo ve seninle aynı şarkı zevkine sahip insanlarla bir araya gelmiş oluyorsun kesinlikle yasanmasi gereken bi olay reis

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.