Jump to content

merhabalar ben tarihçi animesever

meva

Önerilen İletiler

merhabalar 27 yaşımdayım anime kitlesine göre yaşlıyım belki içinizde öğrencilerim bile olabilir :)  izlediğim animelerin sayısını bilmiyorum yeni güncel olanları takip etmeye çalışıyorum ama iş hayatından dolayı takip etmekte zorlanıyorum güncel iyi animeler varsa önerilerinizi bekliyorum 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime izlemenin yaşı yoktur :D Aslında güzel bir yaş. Hayatının en iyi yıllarından bana göre.

Yeni sezonu çıkacak olan. Shield Hero, Tensei Shitara Slime Datta Ken, Hataraku Saibou, Dr. Stone, Re: Zero (bunu beğenmedim ama biraz izle seversin belki). 1. sezonu başlayanlar için: Redo of Healer (ağır ecchi ve hentai var), Wonder Egg, Mushoku Tensei, Tatoeba Last Dungeon, Horimiya, Jujutsu Kaisen (bunu izlemedim ama çok seviliyor).

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

meva, 2 saat önce tarihinde yazdı:

merhabalar 27 yaşımdayım anime kitlesine göre yaşlıyım belki içinizde öğrencilerim bile olabilir :)  izlediğim animelerin sayısını bilmiyorum yeni güncel olanları takip etmeye çalışıyorum ama iş hayatından dolayı takip etmekte zorlanıyorum güncel iyi animeler varsa önerilerinizi bekliyorum 

Merhaba, hoş geldin ben de 25 yaşındayım. Bence biz tam ortalamalardayız lütfen yaşlı deme. :D Ne tür animelerden hoşlanırsın ona göre birkaç öneride bulunabilirim. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

meva, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin ben de 24 yaşındayım, kendini yaşlı görmene gerek yok bence. :) Eğer muhabbet etmek istersen seni her zaman mekanımıza bekleriz. .) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

meva, 3 saat önce tarihinde yazdı:

anime izleyen bi öğretmenimiz olmadı lise zamanında ünide denk gelir belki bu arada hocam öğrencileriniz çok şanslı :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.