Jump to content

merhabalar ben tarihçi animesever

meva

Önerilen İletiler

@meva şöyle ufak bir uyarı yapayım, ilerleyen zamanlarda adminlerden uyarı almaman için. :) Art arda mesaj atmak flood sayılıyor ve flood yapmak yasaktır. Art arda bir şey yazacağın zaman mesajların solunda hemen alt kısmında bi "+" işareti birde "Alıntı" yazısını göreceksin, Alıntıya tıkladığında sadece o mesajı alıntılar, yanındaki "+" sembolüne tıklarsan çoklu alıntı yapabilirsin. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Erased 12 bölümlük kısa bitmiş bir anime ve gerçekten harikadır,sevemeyebilirsiniz ama bunu da öneriyim 16 bölümlük bitmiş bir anime ismi Satsuriku no Tenshi ingilizcesi Angels Of Death,Deadman Wonderland stüdyosu battığı için devamı gelmiycek ama 12 bölüm 1 ovalık çok güzel bir seridir,Assassination Classrom 2 sezonluk gerçekten harika olan bitmiş bir animedir 1 tane film bir de 0. bölümü vardır ilk sezonu 22 bölüm 2.sezonu 25 bölümdür,Castlevania anime değil ama gerçekten güzel bir seridir,No Game No Life zeka animesidir 12 tane bölümü ve 1 tane filmi vardır,Overlord 13'er bölümlük 3 sezonu vardır içinde çok kan vardır,Noragami 12'şer bölümlük 2 sezonu vardır sevebilirsiniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dragonomia, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Erased 12 bölümlük kısa bitmiş bir anime ve gerçekten harikadır,sevemeyebilirsiniz ama bunu da öneriyim 16 bölümlük bitmiş bir anime ismi Satsuriku no Tenshi ingilizcesi Angels Of Death,Deadman Wonderland stüdyosu battığı için devamı gelmiycek ama 12 bölüm 1 ovalık çok güzel bir seridir,Assassination Classrom 2 sezonluk gerçekten harika olan bitmiş bir animedir 1 tane film bir de 0. bölümü vardır ilk sezonu 22 bölüm 2.sezonu 25 bölümdür,Castlevania anime değil ama gerçekten güzel bir seridir,No Game No Life zeka animesidir 12 tane bölümü ve 1 tane filmi vardır,Overlord 13'er bölümlük 3 sezonu vardır içinde çok kan vardır,Noragami 12'şer bölümlük 2 sezonu vardır sevebilirsiniz.

erased i izlemiştim çok güzeldi :) diğerlerine de bakacağım teşekkürler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne güzel işte sayemizde forumun yaş ortalaması yükseliyor :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Hoş geldin Meva, ben Homhom 24 yaşımdayım. Bir kaç aya tazesinden bir hekim olacağım inşaallah tanıştığıma memnun oldum. 

Bir ara bir konu vardı marketten ürün seçer gibi "memur anime izleyen kadın arkadaş var mı?"  gibi gibi sormuşlardı.

Onlara cevap niteliğinde bir forumdaşımız olduğu için kendi adıma çok mutluyum.

Forumda iyi eğlenceler:thank_you__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.