Jump to content

Selamlarrr

Urbancalo

Önerilen İletiler

Merhabalar öncelikle kendimi tanıtayım ismim Alperen 16 yaşındayım ve 11.sınıf öğrencisiyim ortalama 1 yıldır anime izliyorum ve çoğu kişiye göre yeni bir izleyici sayılsam da çocuken de bakugan, beyblade, doraemon ve Ginga e Kickoff!! gibi seriler izlemiştim ayrıca bir süre pokemona merakımda başlamıştım fakat baymıştı buraya daha çok tanışmak için geldim. Çoğu anime türü sever ve izlerim fakat özellikle isekai tarzı animeleri daha bir ilgimi çekiyorlar fakat isekai sevmeme rağman sevemediğim no game no life ve konosuba var niye sevemedim bir fikrim yok. Sevmediğim pek tür yok aslında genel olarak hepsini izler ve saygı duyarım emek vardır çünkü ancak komedi pek sevemiyorum illa güldüklerim var ama beni pek sarmadı daha yazıcak bir şey pek aklıma gelmedi konuşma yazmada da pek iyi değilim neyse o zaman :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Urbancalo, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Merhabalar öncelikle kendimi tanıtayım ismim Alperen 16 yaşındayım ve 11.sınıf öğrencisiyim ortalama 1 yıldır anime izliyorum ve çoğu kişiye göre yeni bir izleyici sayılsam da çocuken de bakugan, beyblade, doraemon ve Ginga e Kickoff!! gibi seriler izlemiştim ayrıca bir süre pokemona merakımda başlamıştım fakat baymıştı buraya daha çok tanışmak için geldim. Çoğu anime türü sever ve izlerim fakat özellikle isekai tarzı animeleri daha bir ilgimi çekiyorlar fakat isekai sevmeme rağman sevemediğim no game no life ve konosuba var niye sevemedim bir fikrim yok. Sevmediğim pek tür yok aslında genel olarak hepsini izler ve saygı duyarım emek vardır çünkü ancak komedi pek sevemiyorum illa güldüklerim var ama beni pek sarmadı daha yazıcak bir şey pek aklıma gelmedi konuşma yazmada da pek iyi değilim neyse o zaman :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Merhaba hoş geldin Alperen. :D Ben de 25 yaşındayım, öğrenciyim. Yazın gerçekten okurken gülümsetiyor o yüzden yazmada iyi olmadığını düşünme lütfen. Burada bilimsel makale değil tam da senin yazdığın gibi yazıp konuşuyoruz. İzlediklerini izlemedim ama az çok biliyorum. Ben daha çok doğa üstü güçler, fantastik takılıyorum çok fazla izlediğim de söylenemez  ama 5-6 yıldır izliyorum. Umarım devamını getirirsin. Burada iyi arkadaşlıklar edinmeni diliyorum. İyi forumlar. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Urbancalo, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Alperen, muhabbet etmek istersen mekanımıza bekleriz. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.