Jump to content

Asosyallik ve içe dönüklük hakkında

pambuk

Önerilen İletiler

Cidden asosyal (Yalnız kalmayı tercih eden insanları) çok iyi tanımlamışlar. Test de %88 içedönük çıktım o kadar değil de genellikle içedönük olduğum doğrudur. Genellikle dışarıda değil de internetten arkadaşlarım ile çok rahat konuşurum. Genellikle tek olmak çok hoşuma gider eğer misafirlikte kalabalık bir yerde isem direk oranın balkonuna çıkarım ve düşünürüm ne zaman eve gideriz acaba diye. Arkadaşlarım beni dışarı çağırdığında hemen onları nazikçe reddederim. Dışarı nadiren çıktığımda da 10 dakikadan fazla dışarıda kalmam ve arkadaşlarım ile dışarıda çok rahat konuşamam. Kalabalık yerlerde çok iyi hissetmem ve ortamdan ayrılmak isterim eğer birisi benim orda kalmamı ısrar ederse 5 dakika kalırım ve sonra hemen oradan kaçarım. 2 3 arkadaşım var ve hepsi ile tanışırken çok zorlandım annem ile her zaman sorun yaşıyorum herkes bana asosyal diyor bana biraz dışarı çıkıp arkadaş edinmemi söylüyorum ben de sinirlenmemek için boş veriyorum. Anime izlemek çok hoşuma gider ve eğer anime izlerken beni rahatsız ederse çok huysuz ve sinirli davranırım. Neyse çok uzun oldu bu buraya içimi dökmek cidden kendimi iyi hissettirdi o zaman bu kadar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bir insan hayal edin. Günlerce evden çıkmayan, bir arkadaş ortamında hiç konuşmayan, kendi halinde, kalabalık içinde biraz rahatsız duran… Ama tek başınayken dünyanın en eğlenceli insanı,

Bende kalabalıkda yanlız olayım istiyorum bi iki arkadaşım vardı onlarlada liseye başlayınca iletişimi kestim :& sıkıcı oluyor bazen ama zevkli    yok bişey olmaz be 

reis kitap yazsan iyi para alırmışsın ha

Posted Images

Grompartos, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

Cidden asosyal (Yalnız kalmayı tercih eden insanları) çok iyi tanımlamışlar. Test de %88 içedönük çıktım o kadar değil de genellikle içedönük olduğum doğrudur. Genellikle dışarıda değil de internetten arkadaşlarım ile çok rahat konuşurum. Genellikle tek olmak çok hoşuma gider eğer misafirlikte kalabalık bir yerde isem direk oranın balkonuna çıkarım ve düşünürüm ne zaman eve gideriz acaba diye. Arkadaşlarım beni dışarı çağırdığında hemen onları nazikçe reddederim. Dışarı nadiren çıktığımda da 10 dakikadan fazla dışarıda kalmam ve arkadaşlarım ile dışarıda çok rahat konuşamam. Kalabalık yerlerde çok iyi hissetmem ve ortamdan ayrılmak isterim eğer birisi benim orda kalmamı ısrar ederse 5 dakika kalırım ve sonra hemen oradan kaçarım. 2 3 arkadaşım var ve hepsi ile tanışırken çok zorlandım annem ile her zaman sorun yaşıyorum herkes bana asosyal diyor bana biraz dışarı çıkıp arkadaş edinmemi söylüyorum ben de sinirlenmemek için boş veriyorum. Anime izlemek çok hoşuma gider ve eğer anime izlerken beni rahatsız ederse çok huysuz ve sinirli davranırım. Neyse çok uzun oldu bu buraya içimi dökmek cidden kendimi iyi hissettirdi o zaman bu kadar.

Bende dışarıyı çok severim :bike-onion-head-emoticon:( yüzde 75 civarı bi içe dönüklük bide mantıkçı çıkmıştı ) ama yanlız olmalıyım . Aynı senin gibi sanal ortam benim mekanım sınıfın zoom toplantılarını bile ayarlarım , inşallah okul açılınca sosyal etkinlikleri bana yaptırmazlar :stress-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pambuk, 27.03.2021 - 19:13 tarihinde yazdı:

Bende dışarıyı çok severim :bike-onion-head-emoticon:( yüzde 75 civarı bi içe dönüklük bide mantıkçı çıkmıştı ) ama yanlız olmalıyım . Aynı senin gibi sanal ortam benim mekanım sınıfın zoom toplantılarını bile ayarlarım , inşallah okul açılınca sosyal etkinlikleri bana yaptırmazlar :stress-onion-head-emoticon:

Bende sosyal etkinliklerden bayağı nefret ederim bir kere bana sosyal etkinlik görevi vermişlerdi piknik falan geziyi rezil etmiştim o zamandan beri gezi olsun piknik olsun hepsinden nefret ederim. He bu arada sizin gecenin köründe dışarı çıkıp gezmek istediğiniz oluyor mu?

tenor.gif.54decbdede00920f966bb882b8eb9371.gif

Düzenlenme: Grompartos tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

HolySpirit, 7 saat önce tarihinde yazdı:

%60 dışa dönük çıktım tam yarı yarıya çıkar diye düşünüyordum O.O 

Yazınızda çok güzel olmuş elinize sağlık :p oku oku bitiremedim youtube linklerinede birazdan göz atacağım

İçeriği Görüntüle

Screenshot_2.thumb.png.0cc736c8178e32aa974cde9c95d04bfa.png

:onion_gomen_by_7anime7drawer7:teşekkür ederim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Aslında bununla ilgili çok güzel bir söz var

İnsanın tüm mutsuzluğu, odasında tek başına duramamasından kaynaklanır.
Oysa bir odası olsa insanın, yüzleşir kendisiyle huzuru bulur sakinlikte…

Blaise Pascal

Gerçekten de öyle bence. Şahsen ben her daim toplum içinde rahat hareket eden, sosyal etkinlikte başı çeken biri oldum. 16 kişilik testinde de Kampanyacı çıkmıştım. Gerçekten tam olarak beni tanımlıyor fakat hâl böyleyken bile hiçbir zaman yalnız kalmakta sorun yaşamadım. Aksine çoğu zaman yalnız kalmaya ihtiyacım olur. Ders çalışırken, düşüncelerimi toparlarken, kendime bir şeyler katarken hep yalnızımdır. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.