Jump to content

Onu Bunu Bilmem Anlamam Ben Haremciyim Arkadaş

NuguriX

Önerilen İletiler

Selamlar ben Ufuk 18 yaşındayım ilk yıl kazanmama rağmen gidemediğim için YKS sınavına tekrardan hazırlanıyorum. Anime izlemeye 4-5 ay önce başladım başlıktan anlaşıldığı üzere Harem delisiyim Harem olan her animeyi izlerim ama  Romantizm, Harem, Komedi üçlüsü bir arada olursa veya Romantizm, Dram ikilisi bir aradaysa benim için izlemesi ayrı bir zevk verir. Önerilerinize tamamen açığım (Popüler olan tüm Haremleri izledim). Şimdiden hoşbuldum. :))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben de ilk anime izlemeye başladığımda harem ecchi delisiydim. Şimdi gördüğüm yerde kaçıyorum onlardan. Ufak bir ecchi bile bunaltıyor.

Ayrıca o zamanlar bende o tagları severdim. Önerebileceğim tek anime: Trinity Seven. Haremin içinden geçmiş, ecchi manyağı, beyninin yanacağı bir anime. Çok sevmiştim. 2 tane filmi de var.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Harem izlemeyin neden izliyorsunuz ki? Madem siz seviyorsunuz yapacak bir şey yok önerelim bakalım.

Trinity Seven

High School DxD

Shinmai Maou no Testament

High School of the Dead

The Quintessential Quintuplets

anime izlemeye ilk başladığımda DxD ve Testament'ı izlemiştim yaşım da küçüktü eğlenmiştim. Diğer 3'lüyü ise yarısı civarlarında bıraktım aynı klişeleri barındırıyorlar olaylar, karakter tipleri vesaire bir süre sonra benzer hatta aynı geliyor izlenmiyor. Yok çocukluk arkadaşı sessiz kız, tsundere ana kız çocukla zaman geçirdikçe açılıyor, yok duştan çıkmıştır kız iç çamaşırı gözüküyordur, kızla oğlanın ilk karşılaşmalarında mutlaka kızın iç çamaşırları görünür ve erkek de ağzını açarak bakar sapık damgası yer, anime haremse erkekle kız karakterlerden biri cinsel bir şeyler yaşamaya yeltenince haremdeki diğer kızlardan biri odayı basar vesaire. Tekrar düşününce hayatta harem ve ecchi tagına dönmem bu saatten sonra. İyi seyirler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende de romantizm, dram ilk sıralarda, cidden çok severim. Tsuki ga kirei son bölümü izledikten hemen sonra konuyu görüp geldim. 

Alıntı

Hiç de öyle şeyleri sevecek birine benzemiyorsun. 

Çok duyarım çevremden. Ben de;

Alıntı

İnsan istediklerinden ve yaptıklarından çok, eksik olduğu / karşı olduğu / yapamadığı şeylerle ilgilenir. 

Derim. Ne düşünüyorsun? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PUANLAYIN BENİ PLS <3 

Sanada Repost Atam:) 

-HunterxHunter{(hxh)(romantik değil ama Müqemmel)}

-Gakushen Toski Asterisk(The Asterisk War)

-Rakudai Kishi No Cavalry(Chivalry Of Failed Knight)

-Sword Art Online[(Favorilerimden)(SAO)]

-Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records(Akashic Records of Bastard Magic Instructor)

-Mahōka Kōkō no Rettōsei(The Irregular At Magic Academy)

-Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen(Our Last Crusade or the Rise of a New World)(Kimisen)

-Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka(Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?)

-No Game No Life(Çok Müq buda)

-No Game No Life: Zero(Filmi)

-Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou(Arifureta: From Commonplace to World's Strongest)

-Date A Live

-Hundred

-Infinite Stratos(IS)

-High School DxD

-Saijaku Muhai no Bahamut(Undefeated Bahamut Chronicle)

-Bladedance of Elementalers

-Seiken Tsukai no World Break(World Break: Aria of Curse for a Holy Swordsman)

-Anti-Magic Academy: The 35th Test Platoon

-Hybrid × Heart Magias Academy Ataraxia

-Darker Than Black

Fotoğraf atamıyorum.(500kb ne RIP)

ULAN HEPSİNİ ÜŞENMEDEN YAZDIM EMEĞE SAYGI(PUANLAYIN BENİ PLS <3)

-FROM: HisokaMorow

@HisokaMorow

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla bende yukarıda arkadaşın dediği gibi başlarda bende full harem ecchi izlerdim bir süre sonra bi düşününce dedim kendi kendime yav ben ne yapıyorum izliyorum diye etraflıca düşününce haremin ne kadar boş ve gereksiz bir şey olduğu farkına vardım(belki bunda uzun bir süre boyunca romantizm dram animesi izlememin etkisi de olabilir örneğin bunny senpai  golden time gibi ) sana tavsiyem izleyebiliyorsan biraz bire bir romantizm izle haremin ne kadar boş birşey olduğunun farkına varacaksın bu aralar anime kıtlığı çektiğimden webtoon manga okumaya sardım orada bile en ufak harem belirtisi olursa    nekadar kaliteli olursa olsun direk gözümden düşüyor. Şimdiden iyi izlemeler.

Not:Harem izlemeyin izlettirmeyin mesela date a live İnfinite stratos SAO bunlar harem olmasa SAO da oyle bariz bir harem yok ama yinede harem neyse harem olmasa bunlarda benim gözümde bunlar baya iyi yapımlar tab2 herkesin fikirleri farklı olabilir :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.