Jump to content

merhabaa

baliko

Önerilen İletiler

merhaba, ben baliko!! 18 yaşındayım, çok çok çok uzun zamandır burada anime izliyorum ama daha yeni hesap açabildim.. şu an sadece horimiya izliyorum ve çok güzel gidiyor :3 bir de sürekli oyun oynayıp yayın izliyorum. arkadaş olmak isterseniz çekinmeden yazın, ya da discorddan da istek atabilirsiniz konuşuruz <3 adım baliko-chan#1470

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

baliko, 3 saat önce tarihinde yazdı:

merhaba, ben baliko!! 18 yaşındayım, çok çok çok uzun zamandır burada anime izliyorum ama daha yeni hesap açabildim.. şu an sadece horimiya izliyorum ve çok güzel gidiyor :3 bir de sürekli oyun oynayıp yayın izliyorum. arkadaş olmak isterseniz çekinmeden yazın, ya da discorddan da istek atabilirsiniz konuşuruz <3 adım baliko-chan#1470

merhaba bende burak, horimiya beni hiç sarmamıştı bitirememiştim aklıma geldi izliyeyim bende bari tekrardan :d

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

51 minutes ago, Escanoooor said:

merhaba bende burak, horimiya beni hiç sarmamıştı bitirememiştim aklıma geldi izliyeyim bende bari tekrardan :d

Merhaba tanıştığıma memnun oldumm c: ben İzamura'nın fangirllüğünü yapıyorum ama sabit oturup bir şeyler izlemek zor geliyor baya

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

baliko, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba tanıştığıma memnun oldumm c: ben İzamura'nın fangirllüğünü yapıyorum ama sabit oturup bir şeyler izlemek zor geliyor baya

Son 1-2 senedir çıkmış animelerin hepsinin MC'leri aşırı kaliteli geliyor bana ya hepsinin fanı olmakta çok yorucu :d o yüzden artık sadece izliyorum fan olamadan :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.