Jump to content

Animeciler, Acaba Kaç Yaşındasınız ?

sousuke

Kaç Yaşındasınız  

245 oy

1. 1. Kaç Yaşındasınız?

• 7-12
      5
    • 13-15
      45
    • 16-20
      100
    • 21-25
      71
    • 26-30
      10
    • 31-40
      8
    • 41-50
      0
    • 51+
      1

Önerilen İletiler

İyi aksamlar gecenin bu kör saatinde uyumadan önce aklıma bir konu açmak geldi daha doğrusu bir ''anket'' acaba ''TürkAnime'' ailesinin yaş ortalaması sizce kaçtır. Lütfen herkes yaşını anketlesin bu sayede birbirimizi tanıma ihtimalimizde olur

İyi Eğlenceler...

Bu arada 40 + yı koymamın nedeni gene bu sitede 40 yaşında yabancı bir amcanın One Piece izlediğini okumustum bakalım bizdende cıkacak mı?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 199
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

14 yaşındayım ve sbs'ye inat hala anime izliyorum ^-^

22 yıl 6 ay 29 günlüğüm bugün :) 21 aralıkta :o 22 yıl 7 ay 10 günlük olacam hesapladım hesapladım 40. yılıma ulaşamadım :o demek ki kıyamet kopmayacak :D

17 yaşındayım ihtiyarladık...Orta okullular otobüste yer veriyor içim acıyor :P :D

Posted Images

İyi aksamlar gecenin bu kör saatinde uyumadan önce aklıma bir konu açmak geldi daha doğrusu bir ''anket'' acaba ''TürkAnime'' ailesinin yaş ortalaması sizce kaçtır. Lütfen herkes yaşını anketlesin bu sayede birbirimizi tanıma ihtimalimizde olur

İyi Eğlenceler...

Bu arada 40 + yı koymamın nedeni gene bu sitede 40 yaşında yabancı bir amcanın One Piece izlediğini okumustum bakalım bizdende cıkacak mı?

40 değilde 35 yaşında var
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.