Jump to content

Hi guys.

Urek

Önerilen İletiler

Merhaba, ben Alp. Siteye uzun süredir üyeyim 10 yıldır da anime izliyorum. Baya bi seri izledim ama kenarda köşede kalmış, kesin izlemelisin dediğiniz serileri önermenizi isterim. Normalde inş mühendisiyim ama şu anda bi uygulamanın  webchatinde çalısıyorum. Sürünüyorum desem daha doğru olur. Tanıştığımıza sevindim.

.spacer.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Urek, 15 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba, ben Alp. Siteye uzun süredir üyeyim 10 yıldır da anime izliyorum. Baya bi seri izledim ama kenarda köşede kalmış, kesin izlemelisin dediğiniz serileri önermenizi isterim. Normalde inş mühendisiyim ama şu anda bi uygulamanın  webchatinde çalısıyorum. Sürünüyorum desem daha doğru olur. Tanıştığımıza sevindim.

.spacer.png

Merhaba Alp hoş geldin. Mühendis olup işini yapmayanlar olarak bir club açalım. :D Ben de biyomedikal mühendisiyim ama öğrencilikten devam ediyorum başka şeylerle. :) Sohbet mekanına bekleriz. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba Alp hoş geldin. Mühendis olup işini yapmayanlar olarak bir club açalım. :D Ben de biyomedikal mühendisiyim ama öğrencilikten devam ediyorum başka şeylerle. :) Sohbet mekanına bekleriz. 

Kabul ben varım :D kesin uğrayacağım..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Urek, 30.03.2021 - 20:49 tarihinde yazdı:

Ne sevdiğini bilmeden kesin şunu izle demek nasıl desem zorlama oluyormuş gibi geliyor :smoking1-onion-head-emoticon:

Ben Homhom tanıştığıma memnun oldum Alp forumda iyi eğlenceler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 01.04.2021 - 02:01 tarihinde yazdı:

Ne sevdiğini bilmeden kesin şunu izle demek nasıl desem zorlama oluyormuş gibi geliyor :smoking1-onion-head-emoticon:

Ben Homhom tanıştığıma memnun oldum Alp forumda iyi eğlenceler

benim açımdan sorun değil, sana bir şeyler kattığını düşündüğün serileri önermen iyi olur

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.