Jump to content

Selam arkadaşlar ben onurhan aranıza yeni katıldım

excalibur

Önerilen İletiler

Merhabalar arkadaşlar öncelikle ismim onurhan 23 yaşındayım müzikle ilgileniyorum bi diğer ilgim japon kültürü yaklaşık bunun 13 senesinden fazlası animeyle geçti sanırım 9.sınıftayken türkanimeyle tanışmam  ama haksızlık etmişim kayıt olmadığımdan böyle bir radikal karar neden aldım bilmiyorum ama  uzun süre ardından aranıza bende katılmış olmak istedim teşekkür ederim şimdiden 100 ün üstünde anime bitirdim sadece bu kanal aracılığıyla  çevirmen arkadaşlara teşekkür ederim öncelikle. Her türlü  izlemediysem öneri anime veya manga tavsiyesi alabilirim özellikle bir tarzım yoktur hepsini seviyorum genelde şimdiden teşekkürler arkadaşlar 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

excalibur, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Merhabalar arkadaşlar öncelikle ismim onurhan 23 yaşındayım müzikle ilgileniyorum bi diğer ilgim japon kültürü yaklaşık bunun 13 senesinden fazlası animeyle geçti sanırım 9.sınıftayken türkanimeyle tanışmam  ama haksızlık etmişim kayıt olmadığımdan böyle bir radikal karar neden aldım bilmiyorum ama  uzun süre ardından aranıza bende katılmış olmak istedim teşekkür ederim şimdiden 100 ün üstünde anime bitirdim sadece bu kanal aracılığıyla  çevirmen arkadaşlara teşekkür ederim öncelikle. Her türlü  izlemediysem öneri anime veya manga tavsiyesi alabilirim özellikle bir tarzım yoktur hepsini seviyorum genelde şimdiden teşekkürler arkadaşlar 

Hoş geldin Onurhan, muhabbet etmek istersen mekana bekleriz. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

excalibur, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba Onurhan. Ben müzikle hep ilgilenmek istemekle kaldım maalesef. İlgilenenleri her zaman desteklerim. :) Ayrıca öneri yapacak kadar hakim değilim ama eminim halihazırda bulunan listeler sana çokça yardımcı olacaktır. İzlenecekler listemi tamamladığımda ben senden öneri istemeye gelebilirim ama. :D Hoş geldin yeniden.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba Onurhan. Ben müzikle hep ilgilenmek istemekle kaldım maalesef. İlgilenenleri her zaman desteklerim. :) Ayrıca öneri yapacak kadar hakim değilim ama eminim halihazırda bulunan listeler sana çokça yardımcı olacaktır. İzlenecekler listemi tamamladığımda ben senden öneri istemeye gelebilirim ama. :D Hoş geldin yeniden.

Hoşbuldum teşekkür ederim tekrardan istersen başarabilirsin müzikte destek alamadığım zamanlarda olmuştu sonra oturuyor cidden tavsiye ederim bir enstürman çalmandan ziyade sevsen bile yeterli bence ama onuda tavsiye ediyorum kesinlikle farklı bi deneyim oluyor eğer tamamladığında seçim yaparken arada kalırsan yeniden danışabilirsin güncel olanlara yetişemedim bi süre ara vermiştim ama 2002 2018 arasındaki her türden anime için öneride bulunabilirim destek olduğun yanıt verdiğin için teşekkür ederim iyi forumlar ?:ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aramıza hoş geldin Onurhan, Japon kültürü ve Müzik ile ilgili bilgi ve tecrübelerini paylaşmak istersen, memnuniyetle okuyacağımdan emin olabilirsin. Ben de kendi çapımda ilgileniyorum; daha çok farklı tını, aheng, tür ve dillerde müzikler dinleyerek günlerimi renklendirmeye çalışıyorum. 

Seni de forumun daimi üyeleri arasında görmek güzel olurdu. Forumda iyi eğlenceler:cheer2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.