Jump to content

selamlar

satsuma

Önerilen İletiler

syncdes, 01.04.2021 - 14:17 tarihinde yazdı:

Merhaba, hoş geldin. :) Şimdiden kötü düşünüp moralini bozmadan elinden geleni yapmanı öneririm. 

İyi ki buraya adım atmışsın, istediğin türden arkadaşları burada bulacağından eminim. Çokça kolay gelsin sana. Ümitsizliğe yer vermeden anı yaşamaya devam et. :onion_yep_by_7anime7drawer7:

Teşekkür ederim moralimi bozmamak biraz zor da olsa deniyorum... Umarım bulabilirim çok teşekkür ederimmm :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 01.04.2021 - 02:25 tarihinde yazdı:

Merhaba, Satsuma hoş geldin.

Geleceğe dair henüz gerçekleşmemiş olasılıkları düşünüp bugününü üzülerek geçirmek yerine

gerçekten ne yapmak istediğini düşünmek için kendine fırsat verebilirsin.

Hiçbir şey için çok geç değil üstelik daha lisedesin. Biliyorsun ki her iş sahibi insan üniversite okumuş değil, her üniversite mezunu da iş sahibi değil.

Önüne çıkan fırsatları değerlendirmeye ve kendini geliştirmeye bak

Forumda iyi eğlenceler

Haklısın aslında ne yapmak istediğimi bilsem de azimden yoksun ve üşengeç birisi olduğum için ve hala bunu yenip derslerime oturmadığımdan gelecek için çok da bir şey yapmadığımdan umutsuzum diyebilirim :/ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

issei_kunn, 02.04.2021 - 16:59 tarihinde yazdı:

my animelist oluşturmadıysan büyük ayıp etmişsindir eklersen sohbet muhhabet filan ederiz belki https://myanimelist.net/profile/yaren_kunn

Onu da yeni oluşturdum son anda ayıp etmekten kurtuldum :yesss-crazy-rabbit-emoticon:ehheh yıllarca burlardan uzak sadece anime izledim nasıl başardım bunu ben de bilmiyorum, sohbet etmeyi çok isterimm

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

REAnime, 02.04.2021 - 00:38 tarihinde yazdı:

Merhaba ben Emre memnun oldum burada çok iyi insanlar var iyi ki kayıt olmuşsun istediğin zaman sohbet de edebiliriz

Seve sevee, ben de daha yeni kayıt olmama rağmen neden bu kadar geç kaldığımı sorguluyorum 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.