Jump to content

Doktor Bey, Bana Bir Çare Bulun Lütfen.

pattis

Önerilen İletiler

Yok Arkadaş Olmuyor, Yapamıyorum. Uzun Süreli Animeleri (Örn. One Piece, Dragon Ball vb.) İzledikten Sonra Diğer Animeler bana Güzel Gelmiyor. 1-2 Senedir Sadece Uzun Süreli Animeleri İzledim, En Sonunda Bugün "Artık Yeter Başka Anime İzlemeliyim"  deyip Gezinmeye Başladım ama Cık. Hiç Bir Anime Bana Güzel Gelmiyor. Ya Çok Klişeler ya Ecchiler yada Shounen Tarzındalar.

Hocam Yok mu Bu Hastalığın Bir Tedavisi Falan. Belki Anime Önerirsin Ona Bakınırım (Büyük İhtimalle Çoğunu İzlemişimdir)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Pandora Hearts-  müzikleri müthiş,hikaye aşırı güzel,karakter tasarımları müthiş.(konuyu unuttum ama çok derin bir konusu var ve mangası 103 chapter-24 cilt

Mirai Nikki-  12 tane gelecek günlüğüne sahiptir ve kimse birbirini tanımaz. birbirleriyle kapışıyorlar.

D-Frag- konusu ana karakterimizi 4 tane kız kendi kulüplerine çekmeye çalışır ve hikaye başlar.(komedi)

Rokka no Yuusha  aziz melek tarafından 6 tane kahraman seçilir ve bu kahramanlara özel güçler bahşedilir her iblis kralı canlandığında.

Bungou Stray Dogs- ana karakterimiz yetimhanede herkes tarafından dışlanan bir çocuktur ve büyüdükten sonra beyaz bir kaplan onu takip eder.

Akame ga kill- ana karakterimiz ve 2 arkadaşı köylerine daha fazla erzak,para götürebilmek için başkente gitmek isterler fakat hiçbir şey yolunda gitmez.

bunlar genelde pek duyulmayan animeler, duyulsa da çoğu kişinin hala izlemediğini düşünüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.