Jump to content

balon anime'ler ve balon yarışması

vault-boy0000

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Darling in the FranXX SAO AoT (Güzel ve sevdiğim bir anime fakat aşırı abartılıyor. Özellikle son sezonu. Öylesine kötü bir işi yüceltmenin ne mantığı var?) Re:Zero

Son sezonu kesinlikle başyapıt verilen süreye göre kesinlikle mükemmel bir sezon yapmış mappa wit studionun çekilmesinin sebebide bu işin altından kalkamayacaklarını anlamalrı my anime listte top 3 te

Jujutsu kaisen (abartıp durmasalar iyi)  

Rychzen, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Son sezonu kesinlikle başyapıt verilen süreye göre kesinlikle mükemmel bir sezon yapmış mappa wit studionun çekilmesinin sebebide bu işin altından kalkamayacaklarını anlamalrı my anime listte top 3 te olan bir sezona kötü diyorsan kesinlikle animeden anlamıyosundur sanan önerim git fazla derinlikte olmayan ecchi animeelr izle senin seviyen için gayet uygun

Hayır sevgili Aot fanı kardeşim yanılıyorsun. İlk olarak şunu belirteyim Allah aşkına bir noktalama işareti falan koy okurken kanadı gözlerim. İkinci olarak Wit studionun işten çekilmesinin nedeni sözleşmelerinin bitmiş olması. Daha detaylı bir araştırma yapmanı tavsiye ederim. Son olarak Aot'un mal'da top 3 te olması Aot'un güzel olduğunu göstermez çünkü güzellik öznel bir kavramdır. Ayrıca 4. sezonun çıktığı dönemde My anime list'ti yakından takip ettiysen 4. sezonun ilk bölümü yayınlandığı gibi top 10 a girdiğini görürsün. Bir düşün bakalım kankam sence Aot daha ilk bölümünden efsane olduğu için mi top10'a girdi yoksa kanser aot fanları animeyi şişirdiler mi? Doğru cevabı biliyorsun ama söylemeyeceksin muhtemelen. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Demon Slayer (R+ olmasına rağmen yaş ortalaması küçük izleyici kitlesi yüzünden çok şişirilmiş bir seri olduğunu düşünüyorum.)

Monogatari Serileri

One Punch Man

Tensei shitara Slime Datta Ken (Eğlenceli, ve popüler hatta MyAnimeList karaoke yarışması bile var ama sıradan bir isekai animesinden pek bir fark olduğunu görmedim. SAO'daki gibi doğuştan aşırı güçlü her şeye tek atan bir ana karakter var.)

Sword Art Online

Tokyo Ghoul

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1- Kesinlikle Tokyo Ghoul, tarihin en balon animesidir. İlk sezonu harici hiç iyi değil.
2-Mirai Nikki, Ergen animesinden başka bir şey değil
3- Darling in the FranXX, seviyorum ama malesef çok şişiriliyor.
4- Sao, ilk sezon sonrası ortalama bir animeden farkı yok
5- Chuunibyou demo Koi ga Shitai! güzeldi ancak gereksiz uzatıldı

6- Noragami

7- Shinchou Yuusha, çoğu kişi bana karşı çıkıyor ama bence bu anime çok kötü

Kendi Kategorilerinde kaliteli bir anime olup, kitlesinin gelmiş geçmiş en iyi animeymişcesine şişirdiği animeler sıralamasında ise
1-Aot
2- Demon Slayer
3- Bunny Girl Senpai
4- Fmab
5- Your Name

(1-2 diye numaralandırdım ama kesinlikle sıralandırmak için değil daha hoş gözüküyor diye)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Balon (bence) animeler:

-Konosuba 

-Mha

-Death Note

-Fmab (Taşlamayın, profil fotoğrafımda RoyMustang var ve çok sevdiğim animelerden ve çok güzel. Ama anime kitlesinin çok büyük bir kısmı için kutsallaştırılmış olduğunu düşünüyorum. M.A.L'da bile birinci sırada. İlk 10'u hak eder hatta filmleri katmazsak ilk 5'e de girer ama daha güzel animeler izledim. Tekrar izlediğimde ise gözüme batan kısımlar olmuştu. Bir kımın "aga Fmab çok iyi" diyen kişiler olduğu için beğendiini düşünüyorum.)

-Gintama (Tamamını izlemedim bir kısmını izledim ama o kadar abartılmayı hak ettiğini düşünmüyorum.)

-SAO (Bruh)

-Son olarak başı güzel sonradan sıkıldığım bir anime olan ve çok abartıldığını düşündüğüm "Code Geass"

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.