Jump to content

Hayatta yapmayı sevdiğiniz 5 şey.

Padvox

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 125
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sabah kalkınca anime izlemek (1) sabah kahvatıda anime izlemek  (2) Kahvaltıdan Sonra Dostlarımla Anime İle İlgili Konuşmak (3) Sohbet bitince 1-2 bölüm anime izlemek (4) Animeden Sonra Assasin's Cree

Anime izleyip manga okumak Bilgisayarda oyun oynamak (sims 3 gibi *-*) Arkadaşlarımla eğlenmek Yemek ve aburcubur yemek Sıkılmak   :depressed1-onion-head-emoticon:

Sims 3 konusuna ve sıkılmaya Çooooook katılıyorum.Sims 3 En iyisi (oyun olarak tabii ^-^) :bled1-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon:

The Sims 3 Oyunların kralıdır yaaa.Hele Bi de The Sims 4 Çıktı offf ben bittim gardaş :help-onion-head-emoticon: :cheer1-onion-head-emoticon: :happy-onion-head-emoticon:

Sims 4 ü ben beğenmedim, dışarı çıkarken yükleme yapıyor, sims yaratırken seçenekler az.  :bleeding-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sims 4 ü ben beğenmedim, dışarı çıkarken yükleme yapıyor, sims yaratırken seçenekler az.  :bleeding-onion-head-emoticon:

Sims 3'ün Farklı Paketleri Var The sims 3 İsland Paradise Mesela olağanüstü yav adamlar oyuna tekne gezintisi,yeni saç ve kıyafetler (hem de çok güzeller) deniz kızı ve at,kedi,köpek sahibi olabiliyosun ve tabii yeni eşyalar ve otel bile koymuşlar ya la süper bişey yaa o :bled1-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir besli daha yazayim. :lol:

-Creepypasta okuyup kendimi zorla korkutmak. :o

-Saclarimi kisa kestirmek. Tam benlik. :3

-Kitap, muzik, anime, film tarzimin disinda bir seyler okumayi/izlemeyi/dinlemeyi denemek.

-Sinirlenmek ajhsks

-Gulmek. Cok fazla gulmek.

-Dil ogrenmeye calismak. D:

Edit: 6 olmus ya. :huh:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.