Jump to content

Selamlar ^w^

AnimeSavae

Önerilen İletiler

Selamlar ben Sergün Altrıp. Uzun süredir anime izliyorum ama çevremde hiç anime izleyen yok owo. o yüzden bu foruma katıldım umarım iyi anlaşırız uwu. Genellikle komedi ve romantizm tarzında animeler izlerim ama favorim my hero academia :d . Anime izlemek dışında lol ,osu ve kitap okuyorum aynı zamanda bazen resim çiziyorum YwY.

Anime izlemeye 6. sınıfta başladım. Ortaokuldan sonra liseye geçince arkadaş ortamımda değişti ve gittiğim lisedekiler beni ainme ilediğim için dışladılar ve beni aralarına almadılar ''w''. 9 ve 10. sınıfta buna dayandım ama 11. sınıfta okulumu değiştirdim. Burdaki okulumda birkaç animeci arkadaşım var ve diğerlerinede izletiyorum ayrıca ortam daha rahat NwN.Anime hakkında konuşmak isteyenler bana özelden yazabilir twt

Lolde orta koridorda genellikle ahri ve lux oynuyorum iwi. simdilik altınım ama gelecekte plat olacağım . valorant oynamak istiyorum ama 20 fps oynanmıyor. Kitap olarak 4n1k ve karantina serisi favorim lwl.

Herneyse şimdiden hepnizle tanıştığıma memnun oldum benimle konuşmak isterseniz discordum kohii#4661 Görüşürüz UwU

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AnimeSavae, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Selamlar ben Sergün Altrıp. Uzun süredir anime izliyorum ama çevremde hiç anime izleyen yok owo. o yüzden bu foruma katıldım umarım iyi anlaşırız uwu. Genellikle komedi ve romantizm tarzında animeler izlerim ama favorim my hero academia :d . Anime izlemek dışında lol ,osu ve kitap okuyorum aynı zamanda bazen resim çiziyorum YwY.

Anime izlemeye 6. sınıfta başladım. Ortaokuldan sonra liseye geçince arkadaş ortamımda değişti ve gittiğim lisedekiler beni ainme ilediğim için dışladılar ve beni aralarına almadılar ''w''. 9 ve 10. sınıfta buna dayandım ama 11. sınıfta okulumu değiştirdim. Burdaki okulumda birkaç animeci arkadaşım var ve diğerlerinede izletiyorum ayrıca ortam daha rahat NwN.Anime hakkında konuşmak isteyenler bana özelden yazabilir twt

Lolde orta koridorda genellikle ahri ve lux oynuyorum iwi. simdilik altınım ama gelecekte plat olacağım . valorant oynamak istiyorum ama 20 fps oynanmıyor. Kitap olarak 4n1k ve karantina serisi favorim lwl.

Herneyse şimdiden hepnizle tanıştığıma memnun oldum benimle konuşmak isterseniz discordum kohii#4661 Görüşürüz UwU

Merhaba Sergün. Anime izleyen arkadaş bulmak gerçekten biraz çaba istiyor çünkü kimse kolay kolay kendini ortaya çıkarmıyor ortamlarda maalesef. Ben de ilk anime izleyen arkadaşımı, yakın arkadaşımla ne yaptın ne izledin konularında konuşurken tanışmıştım. Anime izlediğimi duyduğu an bana dönüp "Anime mi izliyorsun?" diye şokla baktığı anı unutamıyorum. :D Umarım burada bundan daha güzel arkadaşlıklar edinirsin. Hoş geldin tekrar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AnimeSavae, 23 saat önce tarihinde yazdı:

Hoşgeldin Sergün Umarım İyi Vakit geçirirsin :cute1-onion-head-emoticon: 

Spoiler

Bu Arada Shimoneta izlemeni tavsiye ederim Çok Güzel bir animedir En Kısa Sürede İzlemeni Öneririm :admire-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.