Jump to content

Recommended Posts

Merhabalar, ismim Özkan, 17 yaşındayım ve İzmir'de yaşıyorum.

Yaklaşık 5 yıldır anime izliyorum. En sevdiğim animeler;Great Teacher Onizuka, Aoi Bungaku, Cowboy Bebop, Neon Genesis Evangelion ve Monster.

Mangalar ile aram pek iyi değil ancak Chainsaw Man, Vagabond ve Berserk'i severim.

Eminem, Nirvana, Eric Clapton vb. bir müzik zevkim var. Türkçe Rap'i de severim Saian, Hayki gibi isimleri tanıştığımıza memnun oldum dostlar.

Gallardo, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Özkan hem adaşız hem de zevklerimiz büyük ölçüde uyuşuyor. Chainsaw Man'i sevip Fire Punch'ı okumamak olmaz :) Aynı mangakadan okumadıysan öneririm.

Tanıştığıma memnun oldum tekrardan dostum. Önerdiğin mangaya bir gözatacağım teşekkürler.

heymely, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Özkan, iyi forumlar.

Hoş buldum, teşekkürler.

Laden, 20 saat önce tarihinde yazdı:

Yaklaşık 5 yıldır anime izliyorum. En sevdiğim animeler;Great Teacher Onizuka, Aoi Bungaku, Cowboy Bebop, Neon Genesis Evangelion ve Monster.

Mangalar ile aram pek iyi değil ancak Chainsaw Man, Vagabond ve Berserk'i severim.

Eminem, Nirvana, Eric Clapton vb. bir müzik zevkim var. Türkçe Rap'i de severim Saian, Hayki gibi isimleri tanıştığımıza memnun oldum dostlar.

Merhaba, hoş geldin Özkan. Umarım burada iyi arkadaşlıklar edinirsin. Muhabbet mekanına gelirsen, sohbet ederiz. Telefondan linki bulup atamıyorum şu an ama biri atar mutlaka. :blush-crazy-rabbit-emoticon:

Laden, 20 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Özkan, mekanın yerini biliyorsun zaten sanırım atmama gerek yok. :) Ben 24 yaşında elektrik-elektronik öğrencisiyim. Sevdiğin animeler gayet güzel animeler. :) Muhabbet etmek istersen mekana gelirsin artık. :D 

syncdes, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba, hoş geldin Özkan. Umarım burada iyi arkadaşlıklar edinirsin. Muhabbet mekanına gelirsen, sohbet ederiz. Telefondan linki bulup atamıyorum şu an ama biri atar mutlaka. :blush-crazy-rabbit-emoticon:

pegasusejder, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Özkan, mekanın yerini biliyorsun zaten sanırım atmama gerek yok. :) Ben 24 yaşında elektrik-elektronik öğrencisiyim. Sevdiğin animeler gayet güzel animeler. :) Muhabbet etmek istersen mekana gelirsin artık. :D 

İkiniz ile de tanıştığıma memnun oldum. Muhabbet mekanından haberim var merak etmeyin ara sıra gelip uğrarım teşekkürler :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.