Jump to content

Selam, Ben Özkan.

Laden

Önerilen İletiler

Merhabalar, ismim Özkan, 17 yaşındayım ve İzmir'de yaşıyorum.

Yaklaşık 5 yıldır anime izliyorum. En sevdiğim animeler;Great Teacher Onizuka, Aoi Bungaku, Cowboy Bebop, Neon Genesis Evangelion ve Monster.

Mangalar ile aram pek iyi değil ancak Chainsaw Man, Vagabond ve Berserk'i severim.

Eminem, Nirvana, Eric Clapton vb. bir müzik zevkim var. Türkçe Rap'i de severim Saian, Hayki gibi isimleri tanıştığımıza memnun oldum dostlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gallardo, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Özkan hem adaşız hem de zevklerimiz büyük ölçüde uyuşuyor. Chainsaw Man'i sevip Fire Punch'ı okumamak olmaz :) Aynı mangakadan okumadıysan öneririm.

Tanıştığıma memnun oldum tekrardan dostum. Önerdiğin mangaya bir gözatacağım teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Laden, 20 saat önce tarihinde yazdı:

Yaklaşık 5 yıldır anime izliyorum. En sevdiğim animeler;Great Teacher Onizuka, Aoi Bungaku, Cowboy Bebop, Neon Genesis Evangelion ve Monster.

Mangalar ile aram pek iyi değil ancak Chainsaw Man, Vagabond ve Berserk'i severim.

Eminem, Nirvana, Eric Clapton vb. bir müzik zevkim var. Türkçe Rap'i de severim Saian, Hayki gibi isimleri tanıştığımıza memnun oldum dostlar.

Merhaba, hoş geldin Özkan. Umarım burada iyi arkadaşlıklar edinirsin. Muhabbet mekanına gelirsen, sohbet ederiz. Telefondan linki bulup atamıyorum şu an ama biri atar mutlaka. :blush-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Laden, 20 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Özkan, mekanın yerini biliyorsun zaten sanırım atmama gerek yok. :) Ben 24 yaşında elektrik-elektronik öğrencisiyim. Sevdiğin animeler gayet güzel animeler. :) Muhabbet etmek istersen mekana gelirsin artık. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba, hoş geldin Özkan. Umarım burada iyi arkadaşlıklar edinirsin. Muhabbet mekanına gelirsen, sohbet ederiz. Telefondan linki bulup atamıyorum şu an ama biri atar mutlaka. :blush-crazy-rabbit-emoticon:

pegasusejder, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Özkan, mekanın yerini biliyorsun zaten sanırım atmama gerek yok. :) Ben 24 yaşında elektrik-elektronik öğrencisiyim. Sevdiğin animeler gayet güzel animeler. :) Muhabbet etmek istersen mekana gelirsin artık. :D 

İkiniz ile de tanıştığıma memnun oldum. Muhabbet mekanından haberim var merak etmeyin ara sıra gelip uğrarım teşekkürler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.