Jump to content

selammm

joozo

Önerilen İletiler

Selammm adım Ece 16 yaşındayım 5 yıldır anime izliyorum ama naruto gibi animelerden çok uzun geldiği için öyle uzun animeler izlemedim hiç aynı zamanda manga da okuyorum mitolojiye ilgim var Japonca da öğreniyorum eğer n4 ve üstü bilen biri varsa bana ulaşırsa sevinirim çünkü anlamadığım yerler oluyo vs. her yaştan her cinsiyetten kişiyle arkadaş olurummmʕ•̫͡•ʕ•̫͡•ʔ•̫͡•ʔ•̫͡•ʕ•̫͡•ʔ•̫͡•ʕ•̫͡•ʕ•̫͡•ʔ•̫͡•ʔ•̫͡•ʕ•̫͡•ʔ•̫͡•ʔ

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

joozo, 41 dakika önce tarihinde yazdı:

Selammm adım Ece 16 yaşındayım 5 yıldır anime izliyorum ama naruto gibi animelerden çok uzun geldiği için öyle uzun animeler izlemedim hiç aynı zamanda manga da okuyorum mitolojiye ilgim var Japonca da öğreniyorum eğer n4 ve üstü bilen biri varsa bana ulaşırsa sevinirim çünkü anlamadığım yerler oluyo vs. her yaştan her cinsiyetten kişiyle arkadaş olurummmʕ•̫͡•ʕ•̫͡•ʔ•̫͡•ʔ•̫͡•ʕ•̫͡•ʔ•̫͡•ʕ•̫͡•ʕ•̫͡•ʔ•̫͡•ʔ•̫͡•ʕ•̫͡•ʔ•̫͡•ʔ

Sana da selamlar bende 16 yaşındayım japonca konusunda pek bir bilgim yok ama mitolojilere genel olarak ilgiliyim ve mitoloji konusunda bilgili olduğumu düşünüyorum. Eğer herhangi bir şey merak edersen 

o o p s#7020 dc hesabım 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

joozo, 20 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba Ece, hoş geldin. Ben de uzun serilerden biraz korkuyorum ama zamanım ve dirayetim yeterli olduğunda bir gün en azından bir seriyi bitirmek istiyorum. :D Umarım iyi arkadaşlar edinirsin.:onion_yep_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.