Jump to content

Attack on Titan (138. Bölüm spoiler)

KontesBathory

Önerilen İletiler

Aot mangasına tekrar başladığımda bir şey fak ettim tesadüf de olabilir ama fikirlerinizi almak istiyorum. Manga keşif birliğinin savaş sahnesinden sonra erenin uyanmasıyla başlıyor ve mikasa ona görüşmek üzere Eren diyor hani ne alaka ki 138. bölüm sonunda da ereni öldürdükten sonra da aynı şeyleri söylemişti 1284321159__20210405_141527(1)-min__1617621815_176_232_60_89.jpg.e6c5a4055b35ee50987bd64dcff592ec.jpg1576999686_IMG_20210405_135352_944-min(1).thumb.jpg.fdc753541d91d1152fd759587cc400f1.jpg

Acaba geçmişe falan mı döndü of bilmiyorum çok kafam karıştı :boring-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rival, 45 dakika önce tarihinde yazdı:

Bir kaç teori var bu konuyla ilgili, Erenin her başarısız olduğunda zamanda geri gitmesi vs. yani muhtemelen öyle bir durum var. Erenin aynı şeyleri yaşayıp başarısız olup uyanıp tekrar denemesi ve böyle bir döngünün oluşmuş olması muhtemel.

Resmen mikasa ın saçı kısa başta son bölümde olduğu gibi sonra uzuyor inanamıyorum resmen isayama işlemiş en baştan kurguyu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spoiler

AOT TEORISININ SONU

!!️ DISCLAIMER!!️ bölüm 138 sızıntısı henüz %100 doğrulanmadı. "Sızıntı"ya dayanarak okuduğuma göre bu benim teorim. Eğer tamamen yanlışsa ve sahteyse o zaman alakasızdır ama bana fikrini söyle.

Yani Twitter'da gördüğünüz gibi, 138 için bölüm spoilerları da çıktı. Eren'in savaş çekicinin gücünü kullanarak enseyi havaya uçurduklarında (137 spoiler'da görülür) kendini nasıl kristal haline getirmek istediğini ve kristali eritip doğum yaptığı historia'ya gittiğini anlatıyor. Gümbürtüleri yeniden uyandırmak için bebeğini kullanır ve bölüm sona erer. Aot için son panel zaten gösterildi. Elinde bebek tutan bir adam "özgürsin" diyor. Sanılanın aksine bu eren'in kazanmasıyla sona eriyor. Bebeği kullanıyor. Dünyayı gümbür gümbür getirir ve kazanır, son panel budur, gümbürtüleri başarıp kazandıktan sonra historias çocuğuyla birliktedir. Bu son harika olurdu , tüm zamanların en büyüğü çünkü ahlak ayrımcılık yapmamak, ymir konularına ayrımcılığı ortadan kaldırmak için gittiği ölçüde milattan önce başkalarından nefret etmemektir. Benim teorim bu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.