Jump to content

epey yalnızım

kurbagaaaa

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Discordda pek takılmıyorum ama.Ekleyelim birbirimizi.

Hikaye bazlı candır. Yalnızlığa da birebir. Sen tek başına asansöre binmeyi öğrendiğin dönemlerde heavyrain, beyond two souls çıksın diye gün sayardım. Ayrıca isaac +300 achievement :D  Yeni dlc + mul

oooo kurbağam hoş geldin 

syncdes, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba Kerem, hoş geldin. Saydıkların arasında en çok tarih kitapları ilgili olduğum kısım sanırım. Küçükken elimden bırakmazdım onları ama artık pek vaktim olmuyor. Okuduğum kitap tarzını da biraz değiştirdim sanırım o yüzden. :) Muhabbet mekanına uğramışsın zaten sanırım ben de vaktim oldukça orada olurum zaten, görüşürüz yine. Kendine iyi bak. :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

devrimcileri çok fazla araştırdım kitaplarda zaten tarih ilgim 2.dünya savaşı ile başladı ordan lehistan- moskova-ıskandinav savaşlarına kadar gittim , önerin varsa eksik etme :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kurbagaaaa, 10 saat önce tarihinde yazdı:

saygı duydum kral neler yapmışın sen ya :D , heavy rain beyond two souls falan çıkarken ben daha  ilkokulluydum reis baya iyi hatırlıyorum tüm gün burak oyunda orkun ışıtmak falan izliyodum yt türkiye falan efsaneydi , isaacta ben baya şanssız oyuncuyum ya hep birşeyim eksik oluyor samson mainim zaten hasarı hallediyorum , oynadığım en iyi hikaye bazlı oyun fahrenheit ve murdered soul suspect bunlara benzeyen önerin varsa eksik etme reis :)

Güzel oyunlar ayıptır söylemesi full achievement bitirdim onları hahababb

Aklıma gelenleri yazayım:

Seçim odaklı dersen çok yok zaten; detroit güzel. late shift ve the complex aynı yapımcı güzel oyunlar. Live novellar var xnote güzel, go go nippon eğiticidir japon şeyler seversen

Hikaye+biraz/çok oynanış dersen; klasikler zaten, the last of us falan işte. Remember me çok iyidir oynanış ağıtlıklı ama, Tokyo dark güzel. Medium güzel yenilerden. Nier automata bahsetmeme gerek yok oynamışsındır. Final fantasy serisi, sıra bazlı sevmiyorum dersen 13 iyidir ama hikayeye çok bağımlı tek yönlü. To the moon. Forgotten anne. Distraint 1 ve 2. Skyrim serisi efsanedir

Bol oynanış+hikayesi güzeller; ilk sıraya tomb raider, lara croft  takıntım var, hikayesi basittir. Ff15. Shadow tactics. Assassins creed serisi. Witcher. Ori

Son olarak da mmorpg, the elder scrolls online. Hikaye bakımından çooook zengin ana hikayeden zone hikzyelerine hatta kısa öykü tadında hiksyeler bol özellikle dlc zone ları çok zevkli. Çok ingilizce ister. Mmorpg olduğu için de sınırsız oyun süresi sunar zaten. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

windlike, 17 saat önce tarihinde yazdı:

Seçim odaklı dersen çok yok zaten; detroit güzel. late shift ve the complex aynı yapımcı güzel oyunlar. Live novellar var xnote güzel, go go nippon eğiticidir japon şeyler seversen

Hikaye+biraz/çok oynanış dersen; klasikler zaten, the last of us falan işte. Remember me çok iyidir oynanış ağıtlıklı ama, Tokyo dark güzel. Medium güzel yenilerden. Nier automata bahsetmeme gerek yok oynamışsındır. Final fantasy serisi, sıra bazlı sevmiyorum dersen 13 iyidir ama hikayeye çok bağımlı tek yönlü. To the moon. Forgotten anne. Distraint 1 ve 2. Skyrim serisi efsanedir

Bol oynanış+hikayesi güzeller; ilk sıraya tomb raider, lara croft  takıntım var, hikayesi basittir. Ff15. Shadow tactics. Assassins creed serisi. Witcher. Ori

Son olarak da mmorpg, the elder scrolls online. Hikaye bakımından çooook zengin ana hikayeden zone hikzyelerine hatta kısa öykü tadında hiksyeler bol özellikle dlc zone ları çok zevkli. Çok ingilizce ister. Mmorpg olduğu için de sınırsız oyun süresi sunar zaten. 

reis saydıklarının bazılarını biliyorum bazılarını bilmiyorum ama çoğunu zaten benim sistem kaldırmaz AC2 yi kasa kasa bitirdim ac3 kaldırmadı , tlou ve tomr raider , witcher falan oynamayı çok istedim ama olmadı kasa patates :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

windlike, 17 saat önce tarihinde yazdı:

Gençlik umut vadediyor sadece salyalı oyunlar oynamadıklarını burada gördüm ve mutlu oldum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.