Jump to content

Recommended Posts

• Replies 20
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Selamm,ben Nur. 14.5 yaşındayım. İstersen arkadaş olabilirz. Discord'dan,instagram,tiktok vb yerlerden konuşabiliriz. Sana playlist hazırlayabilir,zoom üzerinden birlikte anime vb izleyebiliriz ^.^

selam adım cüneyt bende 14 yaşındayım  istersen kanka olalım

Genshin oynayan biri wow :o   

Posted Images

suna_supermacy, 55 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamm,ben Nur. 14.5 yaşındayım. İstersen arkadaş olabilirz. Discord'dan,instagram,tiktok vb yerlerden konuşabiliriz. Sana playlist hazırlayabilir,zoom üzerinden birlikte anime vb izleyebiliriz ^.^

Selam Nur, sen de istersen mekana gelebilirsin ve istediğin gibi konuşabiliriz. :)

suna_supermacy, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Merhabalar. Foruma hoşgeldin ben de Taha 15 yaşındayım. Discord da dahil sosyal platformlardan uzaklaştım. Bu dönem derslere önem verdim. İnsan anca farkediyor zamandan ne kadar çaldığını. :) Kalan çoğu vaktimide anime izleyerek geçirmekten mutluluk duyuyorum. Umarım forumda güzel vakit geçirirsin sohbet mekanı atılmış zaten ordaki tüm insanlarda seni güzelce karşılayacaklardır. :bye1-onion-head-emoticon:

wamprabbiTR26 #9242 discordumdan bana ulaşabilirsiniz. her türlü anime tavsiyesi verebilirim .sadece konu verin yeter.(900+) izlediğimiz ortak animeler varsa onlar hakkında da konuşabiliriz. Her türlü şeyden konuşabiliriz. hayattan sudan vb :D 

Selam ben Ali 15 yaşındayım konuşup tanışmak isterseniz bana discorddan ulaşabilirsiniz  alı#3094 kafa dengi birisi olduğumu düşünüyorum her türlü konuya ayak uydurabilirim :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.