Jump to content

Attack on Titan (139. Bölüm spoiler)

KontesBathory

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

EREN KUŞ MU OLMUŞ?? ? AY SİNİRDEN GÜLESİM GELİYOR spoiler çıkmış ve Eren kuş olup mikasa ın atkısını gagalıyormuş

iyi seri yapmak zor iyi son yapmak imkansıza yakın sanırım. Tamamen hayal kırıklığı oldu final :D 

Zaten  138. bölümden sonra iyi bişey beklemiyodum ama bu kadarı da pes  neye güzel desek o batırıyor    Bir  yandan da gülüyorum  şu yapılan capsler şakalar falan çok iyi :D

Posted Images

extreme, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Erenın zeke ye karsı cıkıp butun planı bozduğu yere kadar güzeldi ama ondan sonrası tam bir yokuş aşşaığı gidiş oldu.

İçeriği Gizle

Tüm titanların  tekrar  insana dönüşmesi tamamen saçmalık olmuş.Önceki öldürülen titanlar tamamen şaka ya dönüştü.Levi eren gibi katil oldu bu mantıkla.Duvarı yıkan reiner ve annie mutlu sona ulasırken erenın çöp bir karaktere dönüşmesi saçmalık.Hele armin den bahsetmiyorum  

Titan kısmına katılıyorum. Umarım sızıntılar yalandır. Ayrıca elimizde olan bilgilerle şimdilik hiçbir şey açıklanmıyor. Umarım bölüm çıkınca daha açıklayıcı bir sona ulaşabiliriz. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

extreme, 6 saat önce tarihinde yazdı:
  İçeriği Gizle

Son gelen sızıntılara gore  eren annesini öldüren kişi :D Bu arada barış falan da yok 2 tarafda hala bırbırlerıne gırmek istiyor diye leakler var

Bu olayı anlamadım ama 

çok soru işareti kaldı aklımda sızıntılardan dolayı. Biraz hayal kırıklığına uğradım. Yani Ymir ve hallucigenia ne iş, onlara hiç değinmediler sızıntılarda. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spoiler

Bence gerçekten kötü ve mantıksız bitti. Akıllarda bir ton soru var Ymire ne oldu? Path dedikleri yere ne oldu ? Ymirin gerçekten tek amacı insanlığın %80 ini yok etmek miydi ? öyleyse neden ? Savaş bittiğinde herkes aylar sonrasında adaya dönmek için yola çıktı mikasa ise adadaki ağacın altına Erini çoktan gömmüştü okyanusu nasıl geçti ? Akılsız devlerin hepsi mi insan oldu ? Cevap evetse nerdeler ve ne yapıyorlar? Hepsi insan olduysa bu gerçekten de keşif birliğindekileri katil yapmıyor mu ? Ve en en en önemlisi gerçekten o kadar ağır ve derinlikli bi karakter olan Ereni son bölümde ''Hüüü mikasa sadece beni sevsin  hüüü'' diye ağlattınız ya helal olsun. Şimdi de saçmalıklara gelicem. Savaş sırasında kafası allak bullak olan Reiner bitse de kurtulsam diyen adam defalarca kendini ölümün kollarına teslim edip son anda yaşamaya devam etmiş karakter hani hatırladınız mı ? Eleman savaş biter bitmez Historiadan gelen mektupları koklayıp ay ne kadar güzel ohh yapıyor şaka mısınız abi ? Son bölümde tek güzel şey (güzel değil aslında komik) Erenin annesini yiyen titanı kendisinin göndermiş olması bu çocuk 2 sezon ağlamadı mı hüü Reiner duvarı kırmasaydın anam yaşıyordu diye :P orayı okurken birbirinin gösteren spiderman memeini düşünmeyen yoktur.. Eve dostlar söyleyeceklerim bu kadar sağolun...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.