Jump to content

anime, oyun, arkadaşlık, corona

NuclearR6

Önerilen İletiler

çok uzun olmamakla birlikte kısa da olmayacak bir yazı yazacağım.
ben ekin, 14 yaşındaki bir profesyonel yüzücüyüm, lise 1'e geçtim, derslere hayatımın hiç bir köşesinde en ufak yer vermedim ve her daim kendimi izole bir biçimde geliştirdim. direkt kendim gibi birisini bulacağımı ya da çok yakın arkadaş olabileceğim birisini bulacağımı hiç sanmasam da en nihayetinde bir forum olduğu için tanışmak, konuşmak vb. bunlar için iyi bir başlangıç olacaktır.

profilimden bir şeyler görebilirsiniz.
-oyun, kitap, film-anime-manga önerilerinizi Nuclear#0199 buraya atabilirsiniz discord'dan.
ayrıca sesli-yazılı konuşma fark etmez.

yazmayı unuttum- ben utangaç vb. birisi de değilim sadece kendime göre birisini bulamadım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayalperestargazer, Bir saat önce tarihinde yazdı:

merhaba ekin! ben de Anıl, tanıştığımıza memnun oldum. senden bir yaş büyüğüm. Neden bir denemiyoruz arkadaş olmayı? 

discorduna arkadaşlık isteği atamıyorum şu an, ama şansı bulduğum gibi atacağım! umarım iyi geçiniriz.

ben hep buralardayım, yani sen isteği atabildiğin an at. ben kabul ederim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

NuclearR6, 22 saat önce tarihinde yazdı:

çok uzun olmamakla birlikte kısa da olmayacak bir yazı yazacağım.
ben ekin, 14 yaşındaki bir profesyonel yüzücüyüm, lise 1'e geçtim, derslere hayatımın hiç bir köşesinde en ufak yer vermedim ve her daim kendimi izole bir biçimde geliştirdim. direkt kendim gibi birisini bulacağımı ya da çok yakın arkadaş olabileceğim birisini bulacağımı hiç sanmasam da en nihayetinde bir forum olduğu için tanışmak, konuşmak vb. bunlar için iyi bir başlangıç olacaktır.

profilimden bir şeyler görebilirsiniz.
-oyun, kitap, film-anime-manga önerilerinizi Nuclear#0199 buraya atabilirsiniz discord'dan.
ayrıca sesli-yazılı konuşma fark etmez.

yazmayı unuttum- ben utangaç vb. birisi de değilim sadece kendime göre birisini bulamadım.

Merhaba Ekin. Umarım burada çok iyi arkadaşlıklar kurup kendi kendini şaşırtırsın. :blush-crazy-rabbit-emoticon: Hoş geldin de deyip iyi forumlar diliyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.