Jump to content

Arkadaş edinmek istiyorum ヽ(o^ ^o)ノ

Önerilen İletiler

Merhaba!! Ben Anıl Irmak ve 15 yaşlarındaki lise 2 öğrencisiyim. liseye geçtiğimden beridir etrafımda anime izleyip manga okuyan tanıdığım yok, bu yüzden bu konuda biraz yalnızım -^- 

Sevdiğim türler: psikoloji, gerilim, komedi, slice of life

Sevdiğim birkaç anime: paranoia agent, saiki k, lucky star

Sevdiğim mangalar: jibou shounen hanako kun, copernius last breath, laughing vampire, yoru wa tomodachi+BSSM, kami no kodomo

Önemli bir şey daha: ünlü anime/mangaların nerdeyse çoğunu bitirmedim, başlayıp yarıda bıraktım. Neden bilmiyorum. beni hep sıktılar, sıkıldım

anlayışlı ve benim gibi minor olan herkesle arkadaş olmak isterim!! ama beraber anime bitirip ardından konuşabileceğim biri olsa daha güzel olur tabii-- özelikle love idol ya da serial experiments lain tarzı animeler izleyebileceğim biri...

NOT: fujoshi ya da fudanshi iseniz basıp gidin, hiç etkileşime geçmeyin sizden nefret ediyorum çünkü (⌒▽⌒)☆

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayalperestargazer, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba!! Ben Anıl Irmak ve 15 yaşlarındaki lise 2 öğrencisiyim. liseye geçtiğimden beridir etrafımda anime izleyip manga okuyan tanıdığım yok, bu yüzden bu konuda biraz yalnızım -^- 

Sevdiğim mangalar: jibou shounen hanako kun, copernius last breath, laughing vampire, yoru wa tomodachi+BSSM, kami no kodomo

Önemli bir şey daha: ünlü anime/mangaların nerdeyse çoğunu bitirmedim, başlayıp yarıda bıraktım. Neden bilmiyorum. beni hep sıktılar, sıkıldım

anlayışlı ve benim gibi minor olan herkesle arkadaş olmak isterim!! ama beraber anime bitirip ardından konuşabileceğim biri olsa daha güzel olur tabii-- özelikle love idol ya da serial experiments lain tarzı animeler izleyebileceğim biri...

NOT: fujoshi ya da fudanshi iseniz basıp gidin, hiç etkileşime geçmeyin sizden nefret ediyorum çünkü (⌒▽⌒)☆

Hoş geldin Anıl. Umarım burada istediğin gibi arkadaşlıklar kurabilirsin. İyi forumlar. :hi-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar Anıl, ilk okul 3 den beridir anime izlemekteyim ve o günden bu güne kadar benimde sınıfımda anime izleyen kimse olmadığından sınıftakilerle konuşacak çok da bir konum yoktu. Eğer sohbet etmek istersen istediğin zaman yazabilirsin.
Kymménés Ósa Vänillä#3877

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayalperestargazer, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Anıl, ben de 24 yaşında son sınıf elektrik-elektronik öğrencisiyim. :) Mekanın linki paylaşılmış istediğin zaman gelip muhabbet edebilirsin. :) 

DinginKurbaga, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Pegasusum görmemiş onun yerine ben davet edeyim. 

Merhaba Anıl, muhabbet etmek istersen mekanımıza bekleriz. :)

Anca gelebildim. :/ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kymmenes, 48 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhabalar Anıl, ilk okul 3 den beridir anime izlemekteyim ve o günden bu güne kadar benimde sınıfımda anime izleyen kimse olmadığından sınıftakilerle konuşacak çok da bir konum yoktu. Eğer sohbet etmek istersen istediğin zaman yazabilirsin.
Kymménés Ósa Vänillä#3877

nedense sana istek gönderemiyorum :(( sen bana gönderir misin??

discordum yumoşş#6086

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.