Jump to content

( 13 / 13 ) Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou.

Eolo-sama

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 86
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı: Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. Anime Türü: Dram, Romantizm Bölüm Sayısı: 13 / 13 Yapım Yılı: 2021 Çeviri: Kiritsugu Redakte: sayaji Encode: Eolo-s

Ellerinize sağlık, minnoş bi animeye benziyor. İzleyeyim bakalım.  Edit: Ecchiymiş bu galiba asdnalksnd Tür ve kapağa bakıp hmm izleyeyim diyecekler için söylüyorum. :D

1. Bölüm eklendi. İyi seyirler.

• Eolo-sama başlığı ( 06 / 13 ) Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. olarak değiştirdi

Ben konusunu okuyunca faklı karakterler ve dram odaklı bir anime olacağını düşünmüştüm. Açıkçası benim beklentimi karşılamadı. Karakterler klişe geldi ve bazı sahneler zorlama olmuş , duygu aktarılamamış. Belki benim farklı bir işleyiş beklememdendir. O yüzden çok objektif bir yaklaşımda bulunamamış olabilirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mon, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Ben konusunu okuyunca faklı karakterler ve dram odaklı bir anime olacağını düşünmüştüm. Açıkçası benim beklentimi karşılamadı. Karakterler klişe geldi ve bazı sahneler zorlama olmuş , duygu aktarılamamış. Belki benim farklı bir işleyiş beklememdendir. O yüzden çok objektif bir yaklaşımda bulunamamış olabilirim.

Güzel bir yorum olmuş.

Animenin benim keyfime göre belli bir akışı ve mesajı olsun diye bir beklentim yok ama şu an kadar ne hikayeden ne de karakterlerden bir şey anlayabildim. Hikayeyi işleme şekli biraz sığ kalmış ve "anlamlı" olması gereken bütün sahnelerde genelde hep gerçek dışı tepki ve yaklaşımlar olması da duyguya girmeyi zorlaştırmış. Ama izlenmez değil yine de :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.