Jump to content

Merhaba animeye yeni başladım

gatekebab

Önerilen İletiler

Merhaba adım Sarp 13 yaşındayım anime izleyen kuzenim yüzünden bende animeye başlamayı düşünüyorum daha önceden death note izlemiştim kuzenimden anime tavsiyesi istediğimde bana naruto ve bokuno piko izle demişti ama naruto 200 bölüm civarında olduğu için başlamak istemedim bokuno pikoyuda bu sitede bulamadım sizin önereceğiniz bir anime olursa çok sevinirim şimdiden tanıştığıma memnun oldum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gatekebab, 41 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba adım Sarp 13 yaşındayım anime izleyen kuzenim yüzünden bende animeye başlamayı düşünüyorum daha önceden death note izlemiştim kuzenimden anime tavsiyesi istediğimde bana naruto ve bokuno piko izle demişti ama naruto 200 bölüm civarında olduğu için başlamak istemedim bokuno pikoyuda bu sitede bulamadım sizin önereceğiniz bir anime olursa çok sevinirim şimdiden tanıştığıma memnun oldum.

Hoş geldin Sarp, muhabbet etmek istersen seni mekanımıza bekleriz. :) Boku no pico klasik saçma şakalardandır ona bakmasan da olur. 

Eğer sevdiğin bir tür varsa bu konu altında yazılmış başlıklara bakıp istediğin bir animeyi bulabilirsin;

https://forum.turkanime.tv/forum/2868-anime-i̇stek-ve-oneri-bolumu/

Direkt öneri almak istersen de bu başlık altına yazarsan sana yardımcı olurlar. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Boku no Pico izleme. İğrenç bir espiri o. Yeni başladıysan, Attack on Titan, Hunter x Hunter, Toradora, Tokyo Ghoul bunları önerebilirim. Ayrıca bir tavsiye vereyim. Manga okumaya başla şimdiden. İnternette manga okumak için siteler var. Özellikle Tokyo Ghoul'un mangasını okumanı öneririm. Animesini seven var ama eksik sahneler var. Hunter x Hunter 100 150 bölüm bir şeydi ama korkutmasın gözünü. Bir arkadaşım birkaç günde bitirmişti. Sarıyor yani. Ben de sevmiştim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gatekebab, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba Sarp, hoş geldin. İyi bir seçim yapmışsın animelere başlamakla, umarım burada da iyi bir ortam oluşturursun. İyi forumlar dilerim. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bana sorarsan naruto ile başlama studio pierrot filler ile doldurmuş  güzel seriyi (fillerı atlayıp izleyebilirsin ) ondan önce izlemeni tavsiye ettiğim animeler başlıca şunlardır;
Boku dake ga Inai Machi(1 sezon 12 bölüm )

Akame ga Kill!( 1 sezon 24 bölüm )
Code Geass: Hangyaku no Lelouch(2 sezon 50 bölüm)
One outs(25 bölüm 1 sezon)
kimetsu no yaiba( 1 sezon 25 bölüm)
great teacher onizuka ( 1 sezon 43 bölüm )
Golden kamuy(3 sezon 36 bölüm)
Vinland saga(1 sezon 24 bölüm)
Yakusoku no Neverland(2 sezon 23 bölüm)
jujutsu kaisen(1 sezon 24 bölüm)
hunter x hunter (1 sezon 148 bölüm)
made in abyss(1 sezon 13 bölüm)

Sword art online (6 sezon 109 bölüm)
 bu animeler klasik anime tavsiyeleridir birkaçı dışında...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.