Jump to content

selammlar

mauvais-dieu

Önerilen İletiler

Herkese merhaba! Adım Mehmet, 23 yaşındayım ve yüksek lisans yapıyorum. Yıllardır gelip gittiğim buraya sonunda katılabildim:cheer2-onion-head-emoticon: Bunların dışında en sevdiğim anime NHK ni Youkoso ve animelerden başka kitap okumayı(hatta şu an bir tane yazmaya uğraşıyorum:studing_is_boring__onion_by_elcerbero:), basketbol oynamayı çok severim. Konuşmak isterseniz beklerim dc: lassus regem#4449  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mauvais-dieu, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkese merhaba! Adım Mehmet, 23 yaşındayım ve yüksek lisans yapıyorum. Yıllardır gelip gittiğim buraya sonunda katılabildim:cheer2-onion-head-emoticon: Bunların dışında en sevdiğim anime NHK ni Youkoso ve animelerden başka kitap okumayı(hatta şu an bir tane yazmaya uğraşıyorum:studing_is_boring__onion_by_elcerbero:), basketbol oynamayı çok severim. Konuşmak isterseniz beklerim dc: lassus regem#4449  

Hoş geldin Mehmet, ben de 24 yaşındayım, muhabbet etmek istersen seni mekana bekleriz. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mauvais-dieu, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba Mehmet hoş geldin ben de 25 yaşındayım. Muhabbet mekanına uğrarsan sohbet ederiz. İyi forumlar diliyorum. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.