Jump to content

Selam Yeni Katıldım Aranıza Tanışıp Kaynaşalım.

Umut_07

Önerilen İletiler

Selam Ben Umut 20 yaşındayım böyle diyince de evlilik programı gibi oldu sajgdhkjsahljdsa, yaklaşık 8 senedir anime izliyorum son 2-3 senedir izlemeyi salsam da manga/novel okumaya devam ediyorum siteyi de çok uzun zamandır kullanıyordum ama hesabı yeni açtım formda da ne yapacağımı bilmediğimden yeni konu açtım yardımcı olursunuz tanışırız kaynaşırız.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Steam id:230298266

Discord: Umut Guven#3529

Eh gerisini de tanıştıktan sonra muhabbetini yaparız masmalesef myanimelistim yok ve şuan da yapmaya üşeniyorum 300,400+ anime izlemiş biri olarak hepsinin ismini hatırlamam imkansız + hatırlasam bile üşeniyorum ehe .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Umut_07, 32 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam Ben Umut 20 yaşındayım böyle diyince de evlilik programı gibi oldu sajgdhkjsahljdsa, yaklaşık 8 senedir anime izliyorum son 2-3 senedir izlemeyi salsam da manga/novel okumaya devam ediyorum siteyi de çok uzun zamandır kullanıyordum ama hesabı yeni açtım formda da ne yapacağımı bilmediğimden yeni konu açtım yardımcı olursunuz tanışırız kaynaşırız.

Hoş geldin Umut, ben de 24 yaşındayım, muhabbet etmek istersen mekana bekleriz. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asperatus, 45 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Umut, iyi forumlar

Miuame, Şimdi tarihinde yazdı:

Hoş geldin Umut, iyi forumlar

pegasusejder, 33 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Umut, ben de 24 yaşındayım, muhabbet etmek istersen mekana bekleriz. :)

Hoşbuldukk hoşbuluk

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

heymely, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Umut umarım keyifli vakit geçirirsin, iyi forumlar.

Baykus, 3 saat önce tarihinde yazdı:

hoş geldin umut ben de 20 yaşındayım istersen tanışıp arkadaş olabilirizzz  

Bsenpai, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Umut ! Bende 16 yaşımdayım, iyi forumlar.

Hoşbulduk hoşbulduk

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Umut_07, 09.04.2021 - 19:44 tarihinde yazdı:

Merhaba Umut hoş geldin. :D Buraya kısa sürede alışacağına eminim. İyi eğlenceler. :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.