Jump to content

Önerilen İletiler

Major serisini bitirdikten sonra 2.si hakkında pek ümitli değildim ilk sezon ne kadar ilk major kadar olmasa da iyiydi

satou ve daigo'nun battery olmaları aşırı hoş gelmişti 2.sezon rekabet etmelerini bekliyordum ama karşımıza bir anda ben tutucu oldum diye girmesi garipti dedikleri ne kadar abartı olsa da babası da söylemek istediklerini goro'ya benzer şekilde anlatırdı 2.sezon sonunda goro'nun daigo'nun atışını yakalayıp iyiydi demesi nedense daigo'nun atıcı olabileceğine dair bir spoiler gibiydi iyi bir takım kaptanı ve yakalayıcı olsa da şu ana kadar mükemmel bir tutucu olduğunu görmedik ve serinin adı direk major ben daigo'nun tutuculuğunda şu anlık potansiyel göremiyorum sanki jr. satou'nun dedikleri ilk seride satou'nun goro'ya sen bu atışla pro olamazsın demesi ile benzer  şu an daigo'nun atıcı olması sakatlığı yüzünden atıcı olamayacak jr.satou'dan daha ihtimalli gibi mangasını bulamadığım için tam olarak ne olacak bilmiyorum bilen veya düşüncesi olan var mı? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.