Jump to content

selamlar ?

galile

Önerilen İletiler

herkese merhaba ben karahan 21 yaşındayım jrock dinliyorum 2-3 aydır anime seyretmeye başladım daha öncede izliyordum ama çok değil şuan baya izlemeye başladım anime önerirseniz sevinirim daha önce izlediğim animeler attack on titan ,  gantz , fuuka ,  domestic girlfriend ,  back street girls gokudolls , saiki k , tokyo ghoul ama ilk başları iyi olsada sonradan beğenmedim :boring-crazy-rabbit-emoticon: ... dc kodum krhnakdg#7964

Düzenlenme: galile tarafından
bir kaçtane daha anime ekledim
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galile, Bir saat önce tarihinde yazdı:

herkese merhaba ben karahan 21 yaşındayım jrock dinliyorum 2-3 aydır anime seyretmeye başladım daha öncede izliyordum ama çok değil şuan baya izlemeye başladım anime önerirseniz sevinirim daha önce izlediğim animeler attack on titan ,  gantz , fuuka ,  domestic girlfriend ,  back street girls gokudolls , saiki k , tokyo ghoul ama ilk başları iyi olsada sonradan beğenmedim :boring-crazy-rabbit-emoticon: ... dc kodum krhnakdg#7964

Hoş geldin Karahan, muhabbet etmek istersen mekana bekleriz. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galile, 09.04.2021 - 23:15 tarihinde yazdı:

Merhaba Karahan hoş geldin. :) Anime izlemek için çok vakit bulamadığım bir dönemdeyim. Natsume Yuujinchou en sevdiğim animelerden biridir önerebilirim. Bir göz atarsın. İyi forumlar! :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba Karahan hoş geldin. :) Anime izlemek için çok vakit bulamadığım bir dönemdeyim. Natsume Yuujinchou en sevdiğim animelerden biridir önerebilirim. Bir göz atarsın. İyi forumlar! :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

listeme ekledim önerin için teşekkürler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.