Jump to content

selamlar ?

Share

Recommended Posts

herkese merhaba ben karahan 21 yaşındayım jrock dinliyorum 2-3 aydır anime seyretmeye başladım daha öncede izliyordum ama çok değil şuan baya izlemeye başladım anime önerirseniz sevinirim daha önce izlediğim animeler attack on titan ,  gantz , fuuka ,  domestic girlfriend ,  back street girls gokudolls , saiki k , tokyo ghoul ama ilk başları iyi olsada sonradan beğenmedim :boring-crazy-rabbit-emoticon: ... dc kodum krhnakdg#7964

Edited by galile
bir kaçtane daha anime ekledim

galile, Bir saat önce tarihinde yazdı:

herkese merhaba ben karahan 21 yaşındayım jrock dinliyorum 2-3 aydır anime seyretmeye başladım daha öncede izliyordum ama çok değil şuan baya izlemeye başladım anime önerirseniz sevinirim daha önce izlediğim animeler attack on titan ,  gantz , fuuka ,  domestic girlfriend ,  back street girls gokudolls , saiki k , tokyo ghoul ama ilk başları iyi olsada sonradan beğenmedim :boring-crazy-rabbit-emoticon: ... dc kodum krhnakdg#7964

Hoş geldin Karahan, muhabbet etmek istersen mekana bekleriz. :) 

Asperatus, 59 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Karahan, iyi forumlar.

Gantz izleyip, Berserk izlemedin mi?

berserke  bakıcağım önerin için teşekkürler 

galile, 09.04.2021 - 23:15 tarihinde yazdı:

Merhaba Karahan hoş geldin. :) Anime izlemek için çok vakit bulamadığım bir dönemdeyim. Natsume Yuujinchou en sevdiğim animelerden biridir önerebilirim. Bir göz atarsın. İyi forumlar! :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

syncdes, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba Karahan hoş geldin. :) Anime izlemek için çok vakit bulamadığım bir dönemdeyim. Natsume Yuujinchou en sevdiğim animelerden biridir önerebilirim. Bir göz atarsın. İyi forumlar! :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

listeme ekledim önerin için teşekkürler

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.