Jump to content

Yeniyim(:

Önerilen İletiler

merhaba:) ben fatmagül 16 yaşındayım animeye yeni başladım hatta başlamadım yeni başlayan birisi için ilk anime ne olmalı sizce hem sıkmayacak hem keyif verecek konu bakımından da saracak olan bir anime arıyorum ilk başta klasikleşmiş ve herkesce bilinen animelere el atmak istiyorum bu konuda yardımcı olursanız iyi olur konu fark etmez :))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fatmagulamasucuolmayan, Bir saat önce tarihinde yazdı:

merhaba:) ben fatmagül 16 yaşındayım animeye yeni başladım hatta başlamadım yeni başlayan birisi için ilk anime ne olmalı sizce hem sıkmayacak hem keyif verecek konu bakımından da saracak olan bir anime arıyorum ilk başta klasikleşmiş ve herkesce bilinen animelere el atmak istiyorum bu konuda yardımcı olursanız iyi olur konu fark etmez :))

Hoşgeldin Fatmagül. Bende 16 Yaşındayım. Başta uzun animeye başlamanı önermem( Belli bir süre sonra sıkılabilirsin ). Tokyo Ghoul , Death Note , Attack On Titan, Toradora , Fruits Basket, Free! oyunlara aran iyi ise Sword Art Online , No game no life  vb. bu animeleri öneririm herbiri birbirinden farklı baş yapıttır. Onun dışında Youtubeda Anime tavsiyesi veren türk kanallar var onları izlemeni öneririm. İyi forumlar ! :victory-onion-head-emoticon:  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin Fatmagül :)

• Charlotte
  • Another
  • Death Note
  • Ansatsu Kyoushitsu
  • Yakusoku no Neverland
  • Boku Dake ga Inai Machi
  • Bunny Girl Senpai
  • 91 Days
  • Jibaku Shounen Hanako kun
  • One Punch Man
  • Koe no Katachi

Bunlar başlangıç için güzel animeler bence. Konusu hoşuna gideni izleyebilirsin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba :)) ben de animeye yeni başladım sayılır yaklaşık bir yıl oldu. ilk animem Death Notedu kesinlikle tavsiye ederim çok güzeldi. eğer ilk anime olarak hafif arada izleyebileceğin tarz bir anime istersen Saiki K öneririm. çok eğlenceli ve modumu kesinlikle yükselten bi anime oldu. eğer gizem ve özellikle Sherlock serisini seviyorsan  Yuukoku no Moriarty'i öneririm şu anda ikinci sezonu yayınlanıyor. Erased de benzer tarzlı gizemli bir anime onu izlerken de başından kalkamamıştım. şahsen gizem ve gerilim türünden hoşlandığım için o iki anime baya sarmıştı :p denemeni öneriyorum. yeni başlayan biri için heyecanının saracağını düşünüyorum. klasiklerden başlamayı da tercih edebilirsin tabiki ancak Sword Art Online falan beni ilk başladığımda çok sarmamıştı gerçi ben genelde polisiye ve gizemden hoşlandığım için de çok beğenmemiş olabilirim. iyi seyirler :))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin. Ben de 17 yaşındayım. Ben de yeni başladım sayılır Death Note ile başlamıştım gerçekten çok iyiydi. Onun dışında önerebileceğim animeler;

• Tokyo Ghoul
  • Charlotte
  • Toradora
  • Attack on Titan

Onun dışında MyAnimeList'den anime ve manga listesi yapabilirsin :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.