Jump to content

Merhabaa...

eminaksu1234

Önerilen İletiler

Merhaba adım emin  16 yaşındayım anime izlemeye 3 ay önce başladım naruto tokyo ghoul death note boku no hero academia attack on titan animelereni izledim bana bu türlerde anime önerirseniz mutlu olurum (biraz komik olsun naruto ve boku no hero academia gibi ) şimdiden sağolun :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eminaksu1234, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba adım emin  16 yaşındayım anime izlemeye 3 ay önce başladım naruto tokyo ghoul death note boku no hero academia attack on titan animelereni izledim bana bu türlerde anime önerirseniz mutlu olurum (biraz komik olsun naruto ve boku no hero academia gibi ) şimdiden sağolun :D

Merhaba Emin, muhabbet etmek istersen mekanımıza bekleriz. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eminaksu1234, 11.04.2021 - 00:43 tarihinde yazdı:

Hoşgeldin Emin, iyi forumlar!  :victory-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eminaksu1234, 11.04.2021 - 00:43 tarihinde yazdı:

Hoş geldin Emin. Umarım burada çok iyi arkadaşlıklar kurarsın. İyi forumlar. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.