Jump to content

Hoşunuza gitmeyen, ne kadar uğraşsanız bile sevemediğiniz bir anime var mı?

Fukase

Önerilen İletiler

Merakım tuttu, acaba başkaları için de böyle animeler var mı? Animenin popüler veya çok nefret edilen bir şey olması önemli değil, sizden tek isteğim bu konuya yanıt verirken herkese saygılı olalım. Herkesiz zevkleri farklıdır

Kendim başlayayım, ben ne kadar uğraşsam da uğraşayım, Ookami Shoujo to Kuro Ouji serisini sevemedim. Hatta nefret ettiğim tek anime bile diyebilirim. OP fazla mükemmel ve çizimler harikaydı ama bunun dışında hiç sevemedim.

Spoiler

Konu bir kere saçma. Kız arkadaşları tarafından kabul görmek istediği için bir erkek arkadaşı varmış gibi davranıyor ve bu oğlanla çıktığını söylüyor. Oğlan kabul ediyor ama tek bir şart ile, onun köpeği olması. Karakterler çok yavan. Komiklik desen sıfır. Ana karakter sıkıcı ve kesinlikle aptal. İzlerken resmen acı çektim. Adını bile hatırlamadığım erkek ana karakterin tek özelliği kaba ve üzücü bir hikayesi olması, bu üzücü hikaye yaptıklarını unutmama zerre bile yaramadı. Belki ben anlayamadım durumu ama ben ne kadar uğraştıysam da sevemedim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tokyo Ghoul İşlenişi berbat olmasına rağmen fanları tarafından çokça yüceltilen bir anime olduğu için ister istemez bir yerde görünce tiksiniyorum. Zankyou no Terror İzleyen herkes övüy

Violet Evergarden, Dr Stone ve Gintama. Özellikle Gintamayı izleyebilmek için çok uğraştım. Her 15 bölümde bir sarmadığı için bıraktım. Her seferinde 50ye gel güzelleşecek 90a gel güzelleşecek diye di

Sword Art Online ilk 15 bölüm güzeldi ama sao oyunu hemen bitiyor sonra da kirito kendi haremini kuruyor 2. sezonu yarısında bırakmıştım hiç katlanamam  

Bleach ve dragon ball çok başlayıp bitirmeyi denediğim animeler ama ana karakterlere ve bu animelerin hikaye işleyişlerine  bir türlü isinamadım.Bleach te sıkıla sıkıla 55.bölüme kadar geldim.dragon ball da ise anca 10-12 bölüm izledim diye hatırlıyorum.çok uzun üşenmiş olabilirsin diyenler olabilir one piece,naruto gibi uzun soluklu animeleri izlemiş ve narutoyu (filler dahil) bitirdim,one piece de bölüm olarak güncelim şu an

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

masamune kun no revenge  editleri izledikten sonra intikam alıyor güzeldir herhalde diye izledim beğenen baya kişi de vardı. eğer ilk bölümden nefret etseydim hemen bırakırdım ama bubi tuzağı gibi anime ilk bölümler fena değil ama cringe seviyesi git gide artıyor son bölümler kör sağır olsaydım da bu animeyi izlemeseydim dedim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.