Jump to content

Merhaba Tüm Anime Sevenler :) yeni kayıt oldum

Recommended Posts

Adım Koray izmirde yaşıyorum 2-3 yıldır anime izliyorum ve izleyen kişilerle konuşmayı severim başka bir postta tavsiye isticem şimdi sadece tanışmak için ve nerelerde muhabbet edebilirim diyerek yazdım herkese iyi akşamlar ;)

Merhaba Koray, aramıza hoş geldin. İyi forumlar. Forumdaki sohbet bölümü için aşağıya bıraktığım linke gidebilirsin. :)

SteinsLab11, 51 dakika önce tarihinde yazdı:

Adım Koray izmirde yaşıyorum 2-3 yıldır anime izliyorum ve izleyen kişilerle konuşmayı severim başka bir postta tavsiye isticem şimdi sadece tanışmak için ve nerelerde muhabbet edebilirim diyerek yazdım herkese iyi akşamlar ;)

Hoş geldin Koray, muhabbet etmek istersen mekanımıza bekleriz. :)

SteinsLab11, 18 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba Koray hoş geldin. Umarım burada iyi arkadaşlıklar kurarsın. :) Muhabbet mekanına gelirsen konuşabiliriz. :onion_yep_by_7anime7drawer7:

syncdes, 12.04.2021 - 15:39 tarihinde yazdı:

Merhaba Koray hoş geldin. Umarım burada iyi arkadaşlıklar kurarsın. :) Muhabbet mekanına gelirsen konuşabiliriz. :onion_yep_by_7anime7drawer7:

hoşbuldum arada giriyorum bence burada iyi arkadaşlıklar kurabiliriz en azından konuşan herkesle ortak bir noktamız var :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.