Jump to content

Merhaba, ben nanami :)

nanami_2005

Önerilen İletiler

nanami_2005, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba, ben yeni anime izlemeye başladım. İlk izledigim anime kamisama Kiss. Çok beğendim. Burada diğer tavsiyeleri okuyorum. Yeni animeler izleyip bu konudaki kulturumu artiracagim. 

Merhabalar hoşgeldin,bende zamanında kamisama hajimemeishta ile başlamıştım tekrar animeye 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nanami_2005, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba, ben yeni anime izlemeye başladım. İlk izledigim anime kamisama Kiss. Çok beğendim. Burada diğer tavsiyeleri okuyorum. Yeni animeler izleyip bu konudaki kulturumu artiracagim. 

Hoşgeldin nanami, iyi forumlar!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nanami_2005, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba Nanami!! Konu başlığını gördüğümde istemsizce gülümsedim çünkü benim de ilk izlediğim animelerden biri Kamisama Hajimemashita. :) Op'yi söylemeye başladım şu an hatta. :D Umarım çok güzel arkadaşlıklar kurarsın burada. :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nanami_2005, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Nanami, muhabbet etmek istersen mekanımıza bekleriz. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.