Jump to content

Yeni katıldım, romantik-komedi ve okul hayatı animeleri severim.

Share

Recommended Posts

Selam, ben Kuzey! Zelqify olarak bilinirim, kısacası Zelq.

Romantik-komedi ve okul hayatı ile ilgili olan animeleri severim.

Örnek vericek olursak, sakurasou pet na kanojo (pet girls of sakurasou), bunny girl senpai vb..

Benle arkadaş olmak isteyen bazı günler sinema keyif yapmak isteyen varsa discord'dan yazabilir.

Zelqify#0374

bu arada erkeğim sj.

Zelqify, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Örnek vericek olursak, sakurasou pet na kanojo (pet girls of sakurasou), bunny girl senpai vb..

Benle arkadaş olmak isteyen bazı günler sinema keyif yapmak isteyen varsa discord'dan yazabilir.

Zelqify#0374

bu arada erkeğim sj.

Hoş geldin Kuzey, muhabbet etmek istersen mekana bekleriz. :)

Zelqify, 12 saat önce tarihinde yazdı:

Zelqify#0374

bu arada erkeğim sj.

Merhaba Kuzey hoş geldin. Umarım burada iyi arkadaşlıklar kurarsın. İyi forumlar. :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

:happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon:Türk animeye hoş geldin! Sana romantik olarak şu animeleri verebilirim; Nisekio, Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru 2.önerdiğim animede 1. sezon komedi odaklı 2.sezon hüzünlü gibi 3.sezonda romantik oluyor yani başta romantik değil o yüzden full romantik izlemek istiyorsan başta sıkılırsın her neyse umarım çok güzel animeler izlersin :magic-right-crazy-rabbit-emoticon: görüşürüz!

Ao Haru Ride öneririm animesi biraz yarıda kesilse de mangasını okumalısın şuan aklıma başka gelmedi eğer izlemediysen umarım beğenirsin büyük ihtimalle izlemişsindir gerçi baya bilindik bir anime

• Vega locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.