Jump to content

Amidamaru sahalara girdi.

fatihbey

Önerilen İletiler

Selam arkadaşlar ben fatih 24 yaşındayım anime dünyasına yeni giriş yaptım anime izlemekle beraber manga da okuyorum fakat ilk animem çocukluk yıllarım da JETİX adlı kanal da idi 'Shaman king' o kadar çok sevdim ki büyüdüğüm de bile izledim. Daha sonra arkadaşlarımın da önermesi ile yeni animelere yelken açtım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

anime dünyasına yeni giriş yaptıysan death note,fullmetal alchemist gibi animeleri duymuşsundur ama ben o kadar popüler olmasa da en favori animemi önereyim.

Gintama izleyebilirsin. İçerisinde absürt komedi var ve ana karakterimiz Gintoki adında gümüş saçlı bir samuray.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fatihbey, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Selam arkadaşlar ben fatih 24 yaşındayım anime dünyasına yeni giriş yaptım anime izlemekle beraber manga da okuyorum fakat ilk animem çocukluk yıllarım da JETİX adlı kanal da idi 'Shaman king' o kadar çok sevdim ki büyüdüğüm de bile izledim. Daha sonra arkadaşlarımın da önermesi ile yeni animelere yelken açtım.

Hoş geldin Fatih, ben de 24 yaşındayım, muhabbet etmek istersen mekana bekleriz. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fatihbey, 14.04.2021 - 19:32 tarihinde yazdı:

Hoş geldin Fatih. Ben de bu dünyaya 2001-2002 gibi trtde ay savaşçısı izleyerek atılmıştım. Hala en sevdiklerimden biridir. :D Umarım devam edersin. İyi arkadaşlıklar kurman dileğiyle iyi forumlar. :onion_yep_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Selam Fatih, ben de  24 yaşımdayım. Bana Homhom diyebilirsin. Forumda keyifli vakitler geçirmeni umuyorum. Aramıza hoş geldin:thank_you__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin :D Umarım güzel vakit geçirirsin :)

Spoiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.