Jump to content

High School DxD 5. Sezon Haberleri

DragonSparowSenpai

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar şu anda benim ve nerdeyse tüm dünyada hayranları olan dxd animesi hakında internete araştırmak çok zor bende düşündüm burada bildiklerimiz birbirimize aktarırsak daha hızlı olur ben

DXD haberlerini çok takip edemedim bu yüzden bilgilendirme için teşekkürler 

haziranda gelcek diye söylentiler duydum sadece

Enyalios07AE, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Ben de sabırsızlıkla bekliyorum evet 2021 de geleceği söyleniyor umarım yine ertelemezler ama 5.sezon kesin olarak gelecek bundan ben de eminim 

Ben hayatımda büyü okul fantastik şeytan shuonen dram romantik echhi yi bu kadar iyi harmanlayan başka anime bilmiyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5. sezon dışında daha fazla sezon gelecektir muhtemelen çünkü daha 10 cilti felan çektilar galba light novelin 25 cilti var diye biliyorum , hepsinin çıkmasını beklemek işkence olacağı için seneye japonyaya gittiğimde valizi dxd nin novelleriyle doldurup dönücem :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

denizsch, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

5. sezon dışında daha fazla sezon gelecektir muhtemelen çünkü daha 10 cilti felan çektilar galba light novelin 25 cilti var diye biliyorum , hepsinin çıkmasını beklemek işkence olacağı için seneye japonyaya gittiğimde valizi dxd nin novelleriyle doldurup dönücem :D

Bencede çok fazla cildi var buda bi Naruto hikayesine döner diye tahmin ediyorum 2002 beri yayında Naruto dxd bizi baya bekleticek ama değer

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.