Jump to content

Merhaba [Konu başlığı admin tarafından değiştirilmiştir. Adam akıllı konu başlığı yazın.]

ALUCARDSAO

Önerilen İletiler

Merhaba Ahmet! Hoşgeldin! Anime serüvenine LGS sınavından sonra devam etmeni tavsiye ederim. Şahsen YKS sınavına hazırlanıyorum ve anime + ders bende aşırı stres yapıyor, bu nedenle bir süreliğine ara verdim. Stresten kelleşmeye bile başladım o derece T~T (ps: Naruto'yu 3 ayda bitirdim acını anlayabiliyorum ;-;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin. Ben de geçen sene LGS'ye hazırlanıyordum. Ve en çok anime izlediğim yıl olmuştu pandemi sayesinde :D Yine de iyi bir lise kazandım. Düzgünce çalışırsan 2-3 aktiviteyi (örnek olarak ders çalışmak, anime izlemek, manga okumak) çok iyi şekilde sürdürebilirsin. Ama ağırlığını derslerine ver.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Amygirl başlığı Merhaba [Konu başlığı admin tarafından değiştirilmiştir. Adam akıllı konu başlığı yazın.] olarak değiştirdi
ALUCARDSAO, 5 saat önce tarihinde yazdı:

merhaba ben ahmet 14 yaşındayım ve malesef önümde LGS  sınavı var 2 yıldır anime izliyorum ilk animem tsubasaydı küçükken çok severdim 30 anime bitirdim narutoyu bitirene kadar canım çıktı

Hoş geldin Ahmet, muhabbet etmek istersen mekana bekleriz. :))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ALUCARDSAO, 13 saat önce tarihinde yazdı:

merhaba ben ahmet 14 yaşındayım ve malesef önümde LGS  sınavı var 2 yıldır anime izliyorum ilk animem tsubasaydı küçükken çok severdim 30 anime bitirdim narutoyu bitirene kadar canım çıktı

Merhaba Ahmet hoş geldin. Umarım burada iyi vakit geçirirsin. İyi forumlar ve sınavında başarılar. :cheer1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ALUCARDSAO, 18 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba Ahmet, foruma hoş geldin. Bende Lgs sınavına gelecek yıl girecem seni çok iyi anlıyorum :D (:dying-onion-head-emoticon:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.