Jump to content

Türk yapımı Light Novel?

Paylaş

Önerilen İletiler

Evet selam forum da yeniyim ve böyle bir konuyu tam olarak nereye açacağımdan emin değildim manga kısmına gidecektim ama bu manga ya da light novel ile alakalı değil daha çok konu dışı bir duyuru gibi o yüzden buraya geldim. Şimdi konuya geçecek olursam benim yazmaya merakım var ve hayal gücümün gelişmiş olduğunu düşünüyorum çizmeye yeteneğim olmadığı için manga değilde light novel yazmak niyetindeyim ve bu işte bana yardımcı olacak ya da yönetim becerisine sahipse bu işe yönetmenlik yapacak arkadaşlar arıyorum. Birlikte bir light novel yazmak ve bunu en azından türkiyede bilinen ve sevilen bir şey yapmak. Şahsen aklımda bir kaç konu fikrim var ve yeniliklere açığım. Kısaca eğer ilgileniyorsanız lütfen bana ulaşın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

MinMax, 21.04.2021 - 01:38 tarihinde yazdı:

Evet selam forum da yeniyim ve böyle bir konuyu tam olarak nereye açacağımdan emin değildim manga kısmına gidecektim ama bu manga ya da light novel ile alakalı değil daha çok konu dışı bir duyuru gibi o yüzden buraya geldim. Şimdi konuya geçecek olursam benim yazmaya merakım var ve hayal gücümün gelişmiş olduğunu düşünüyorum çizmeye yeteneğim olmadığı için manga değilde light novel yazmak niyetindeyim ve bu işte bana yardımcı olacak ya da yönetim becerisine sahipse bu işe yönetmenlik yapacak arkadaşlar arıyorum. Birlikte bir light novel yazmak ve bunu en azından türkiyede bilinen ve sevilen bir şey yapmak. Şahsen aklımda bir kaç konu fikrim var ve yeniliklere açığım. Kısaca eğer ilgileniyorsanız lütfen bana ulaşın.

merhaba çizim konusunda yardımcı olabilirim benimde aklımda bir kaç şey var merak ettim ne tarz şeyler yazdığını merak ettim. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Benzer içerik

• Yazan: animeruzgari
      Ocak 2021'de hizmete giren içerik sitesi animeruzgari.com ile japon kaynaklardan derlenen güncel anime, manga, cosplay, atölye vs. haberleri ile en güncel bilgilere ulaşmış olacaksınız.  Ayrıca kısa süre önce devreye giren projemiz anime eğlence platformu "ANİTİME" ile sorular sorabilir, karşılaşma yapabilir, gif vs. paylaşabilir ve rozet sistemi de dahil daha birçok eğlenceli aktivite de bulunabilirsiniz.

Web sitemizi ziyaret ederseniz çok seviniriz. En azından bu şekilde emeklerimizin bir fayda sağladığını anlayabiliriz.

Site linki: http://animeruzgari.com/
      Anitime: https://www.anigif.animeruzgari.com/

• Yazan: Kofteor
      Amazon'dan manga sipariş etmek istiyorum arkadaşlar, aranızda sipariş eden var mıdır? Elbette İngilizce sipariş edeceğim için dolar vs. derken fiyatlar birazcık pahalı oluyor ama Türkiye'de olmayan serileri almak için sipariş etmek istiyorum. Daha önce hiç böyle bir deneyimim olmadığı için, eğer sipariş ettiyseniz püf noktalarını söylerseniz mutlu olurum :) 
    • Yazan: haikurema
      HaikuremaSubs, Temmuz 2016 tarihinden beri faaliyette olan, kendi isteğine göre anime, manga, novel vb. içerikleri Türkçeye kazandırıp bu alan adıyla çeşitli çevrim içi okuma ve izleme sitelerinde yayınlayan tek kişiden oluşan gönüllü bir bağımsız fansub idir.  

Blog Adresi
      Facebook Sayfası
      Discord Davet Bağlantısı

Tamamlanan projeler:
      Back Street Girls: Gokudolls
      Beelzebub-jou no Okinimesu mama.
      Chibi Devi!
      Dungeon Seeker
      Fukigen na Mononokean Tsuzuki
      Gakuen Babysitters
      Hakumei no Tsubasa (Pokémon: Twilight Wings)
      Hametsu no Mars
      Jingai-san no Yome
      Kami-tachi ni Hirowareta Otoko
      Naisho no Tsubomi
      Omoi, Omoware, Furi, Furare
      Seijo no Maryoku wa Bannou Desu
      Servamp Movie: Alice in the Garden
      Servamp Specials
      Tenrou: Sirius the Jaeger
      Wei, Kanjian Erduo La!
      Wei, Kanjian Erduo La! 2
      Yume-iro Patissiere
      Yume-iro Patissiere SP Professional

Devam Eden Projeler:
      Charlotte's Letter
      Daa! Daa! Daa!
      Peach Boy Riverside
      Pokemon Evolutions
      Tenbin wa Hana to Asobu

Askıda Olan Projeler:
      Shoujo☆Kageki Revue Starlight

• Yazan: adeseder
      Birkaç yıl önce okuduğum bir manga birden aklıma geldi ama ne yazık ki manganın adını hatırlamıyorum. İçerdiği türler yanlış hatırlamıyorsam romantizm ve dramdı. Konu, erkek ana karakterimizin sanırım düşen bir tanrıçaya yardım etmesi ile başlıyordu. Erkek ana karakterimiz bu tanrıça ile dost olup birlikte falan takılıyordu. Daha sonrası anılarımda biraz allak bullak ama şöyleydi diye hatırlıyorum: Bu ana karakterimizin birde kız çocukluk arkadaşı vardı. Bu kız ana karakterle romantik şeyler yaşayınca dünyanın içine ediyordu. Yıldırımlar, seller, meteorlar, depremler ve daha fazlası. Konusu böyleydi, pek bir şey hatırlamıyorum. Manga ile aklımda kalan çoğu şey ana karakterimizin bu tanrıça ve çocukluk arkadaşı arasında geçen aşk üçgeniydi. 

Yardım etmek isteyenlere şimdiden çok teşekkürler.

Not: Böyle bir konu için bölüm bulamadım. Bende Manga Genel bölümünde konu açmayı uygun gördüm. 
    • Yazan: Dj-Morphosis
      MangaHanta İş Başında!

Merhabalar!

MangaHanta bağımsız olup kendi çevirilerini yayınlayan bir manga okuma sitesidir.
      Kuruluşumuzun amacı ise;
      Yarım kalmış, hiç çevirisi yapılmamış, ve güncel yeni mangaların çevirisi yapıp okuyucuya sunmaktır.
      Elbette en iyi şekilde okuyucuya güzel seriler sunacağız.

Çevirileri Devam Eden Seriler:
      Kaguya-Sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen
      Sousei no Onmyoujı
      Ballroom e Youkoso
      Itsuwaribito Utsuho Hitogatana Vanitas no Carte Sheng Wang Beauty Game The Reaper and the Waiting Secretly Greatly Payback Narnia günlükleri: Büyücü’nün yeğeni A Night to Remember The Last Golden Child
      Elqueeness Hyanghyeon Text Clouds in the Night Sky Secret Relationship Dangeum and Jigyo Girl Under Trial Unknown Code Who's Spying Lip and Sword Villains
      Disciple's Persuasion Plot Chillin Different World Life Of The EX-Brave Candidate Was Cheat From Lv2    

Tamamlananlar
      Happiness Back Stage!! (yaoi) (Tamamlandı) God Eater - Kyuuseishu no Kikan Tsuki Akari no Shoutaijou Gerisa Crimson Shell Watashitachi no Shiawase na Jikan Bride of Enma Mahouka Koukou no Rettousei - Tsuioku Hen Maou na Ore to Fushihime no Yubiwa May I Shake Your Hand Ara verilenler Reimei no Arcana  Niijiro Days Platinum End Brave Frontier - Bakuen Max! Vargas Senki God Eater - The Spiral Fate Madara Hanekoi Lion Boku Wa Mari No Naka ------------------------------------------------------ Daha fazla seri alacağız ama şuan  ekip üye sayısına göre  seri alışmıştır.
      Seriler hazır ve hazırlanan  bölümlerde var siteye toplu bir yükleme yapacağız :)

Bizimle çalışmak, bize katılmak isteyen ÇEVİRMENLİK ve EDİTÖRLÜK tecrübesi olan  arkadaşları elbette bekliyoruz !
      Bize katılmak için DİSCORD sunucumuzdan veya [email protected]'a mail atarak bizimle  iletişime geçebilirsiniz.  
        ----------------------------------------------------------------------
      www.mangahanta.com

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.