Jump to content

Farklı Serilerden Yakıştırdığınız Karakterler (Romantizm, Bromance, Arkadaş Grubu vs.)

Gallardo

Önerilen İletiler

Bu konuyu forumdaki benzerlerinden ayıran, karakterlerin farklı serilerden olması. Karakterlerin aynı evrende yaşadığını düşünün. Animeler de bir nevi o evrenin dizi, film projeleri. Buradan yola çıkarak ''gerçek hayatta çok iyi anlaşırlardı'' diye düşündüğünüz veya yakıştırdığınız karakterler var mı? Varsa hangileri?

Mesela;

-Guts (Berserk) ve Teresa (Claymore) iyi bir çift olurlardı.

Spoiler

68390.webp309238.webp

-Yang Wen-li (Ginga Eiyuu Densetsu), Wolfgang Grimmer (Monster) bu ikisi çok sağlam muhabbet döndürürler diye düşünüyorum. Hatta General İroh'un Ba Sing Se'de ki gibi bir mekanı olsa, orada takılsalar, İroh da aralarına katılabilir hatta katılır. 

Spoiler

340467.webp27826.webp

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi farklı anime evrenlerinden karakterleri eşleştirince daha önce izlediğimde shiplediğim karakterlere ihanet ediyormuş gibi hissediyorum, vicdan azabı çekiyor gibiyim. Gallardo-san bu beni kötü kadın yapmaz değil mi? :big-eye-onion-head-emoticon: 

Hadi bakalım ben önden başlıyorum, diğer üyelerden de gelecek çiftleri merakla bekliyorum:admire-onion-head-emoticon:

Aizen Sousuke (Bleach)

Kirie Tuan (Harmony)

Spoiler

4347811.jpg

381592.jpg

Ishigami Senku (Dr. Stone)

Futaba Rio (Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai)

Spoiler

original.jpg

uArhx79AiEOao2fAf-UXgu1RlSCsV_tgiK0cSMlO

---Bu ikisi birlikte oldukça şirin olabilirler. Kadın karakter olarak BnHA animesindeki Hatsume Mei de olurdu aslında  :onion_emo_2_by_theg_force:

Onodera Kosaki (Nisekoi)

Nakajima Atsushi (Bungou Stray Dogs)

Spoiler

a6a807a40c589b593669986c027aff5c.png330988502013211.png

Yukihira Soma (Shokugeki no Soma)

Morgiana (Magi)

Spoiler

BnOg.gif 

Magi+fish+more+here+wwwyoutubecomusersqu 

Sadiq Adnan (Hetalia)

Shihouin Yoruichi (Bleach)

Spoiler

5b9fe8ab097fd6436cbbe1f85af22f53.jpg

yoruichi-shihoin-background-hd-2560x2048 

Benden şimdilik bu kadar herkesin yakıştırdığı çiftleri görmek istiyorum umarım bol bol katılım olur

:whistling-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

frederica bernkastel, imai nobume, kirigiri kyouko, akemi homura, hitagi senjougahara çok iyi anlaşırlardı çünkü hepsi kuudere.

suzuya juuzou, ikishima midari çok iyi anlaşırdı çünkü ikisi de mazoşist psikopatlar.

gintamadaki shinsengumi grubu ve hakuokideki shinsengumi grubu çok iyi anlaşırdı çünkü ikisi de shinsengumi sdkldlkd

takasugi shinsuke ve uchiha sasuke çok iyi anlaşırdı çünkü ikisi de emo ve saçları benziyor(ama takasugiyi havada karada tek geçerim)

gintamadaki umibozu ve one puch mandeki saitama çok iyi anlaşırdı çünkü ikisi de yumruklarıyla dövüşen güçlü keller

aklıma daha çok şey gelirdi ama bu kadar yeter

bonus: komşum totoro ve komşum hedoro

Spoiler

QGeW9AxjniXCSWWGGME99LUPPUytLdjHMgZxPWDV

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gallardo, 27.04.2021 - 23:08 tarihinde yazdı:

Shiplere bağlı :)

Bu konuda baya ilginç şeyler göreceğim gibi.

Dikkat ettim edebildiğim kadar ama umarım kimsenin Waifu/Husbando'sunu sinir olduğu bir karakter ile eşleştirmemişimdir:wow1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • Forum Admin

Zaten belli olan bir eşleşme ile başlayayım,

Jujutsu dan Gojo,  Naruto dan Kakashi bu ikisinin yanına Yuri on İce dan Victor u ekleyip üstüne çikolata sosu döküp yemek lazım :admire-onion-head-emoticon:
Belach den Grimmjow ve Nanatsu dan Ban :admire2-onion-head-emoticon:
Fairy den Makarov, Naruto dan Jiraiya ek olarak HxH Netero :loveloveplz:
Kimetsu dan Zenitsu, BNH dan Bakugo :onion_yep_by_7anime7drawer7:
Naruto Tsunade, yanına FMA dan Olivier Mira eşantiyon olarak SNK dan Hange Zoë :tuzkistrokeplz:

Daha çok çıkar da şimdilik bu kadar yeterli :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Tokuchi Toua (One Outs), Hisoka (Hunter x Hunter) bu ikisini yan yana düşününce bile çığlık atan fangirllerin kulak zarıma ettiği eziyeti hissedebiliyorum. Mükemmel bir magazin malzemesi. Adamlar dışarı takılmaya çıksa olay.

36915.jpg115887.jpg

Nanami Kento (Jujutsu Kaisen), Hiromi Higuruma (Jujutsu Kaisen) bunu bir istisna olarak tutmak istiyorum.

014ddb063d8cab4489623ee2e9b7f90ba3aaa892d03ea1902036ba34aa9ede1ff186e30d58bc4fab

Shinobu Morita (Honey and Clover), Hakim Atawari (Emma A Victorian Romance) ikisini de Ueda Yuji seslendiriyor ve ikisi de bulundukları seriye göre egzantrik karakterler.

34899.jpg40724.jpg

Bu akşam aklıma fazla gelmiyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.